Jump to content

policijske laži


babyWitch

Preporučene objave

I ja imam problem sa lažljivim policajcem , naravno mislim da je sigurno o tome poučen kako mora lagati, ali imam i svjedoke o njegovim lažima, a da ne pričam o prekoračenju ovlasti policajca, i opet naravno reći će da su radili po zakonu i da prekoračenja nema i na kraju dovedu na sud troje četvero svojih kolega i oni dobro poučeni kako će i što govoriti i na kraju kome će sudac povjerovati meni i mojem svjedoku ili njima koji će doći na sud kao hijene u čoporu. Žao mi je što proživljavate sve to, jer i ja kroz tako nešto prolazim ali napišite pritužbu i pošaljie direktno na ured načelnika, te ujedno odmah napišite i protest na temelju kojega očekujetge da se ispita prekršajna i kaznena odgovornost određenih djelatnika mislim na policajce i pošaljie direktno na ruke ministra Karamarka tj. na MUP ZGB Ulica grada Vukovara 33.

Nadam se, ako ništa drugo u tu PP gdje ureduju ti policajci poslati će unutarnju kontrolu i malo ih ipak prodrmati, pa da vide da nisu bogom dani. Pozdrav, javite kako ste prošli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sve je već poslano u ured načelnika i u zg gosp.Karamarku. mislim da bi ovaj tjedan trebala na razgovor jer dolazi unutarnja kontrola. javit ću svakako kao će to proći,a ako ima boga neki će ljudi konačno otvorit oči i vidt da su lagali na sudu....pa nadam se da će se nešto pozitivno dogodit,a ako ne slat ćemo i dalje pisma gdje god bude trebalo pa dok ne shvate da ovo nije zajebancija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

babyWitch

 

Vaš govor, iako možda potaknut nepravdom, nema opravdanja.

 

Ova stranica ne tolerira šienje mržnje prema skupini ljudi, bez obzira na nacionalnu, vjersku, socijalnu ili profesionalnu pripadnost i zbog toga Vas opominjem.

 

Takvi postovi se neće tolerirati i bit će editirani.

 

Nadam se da nećemo više raspravljati na takv način

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

potpuno vam dajem za pravo,ne možemo sve stavljati u isti koš...

mene je ponijela ljutnja jer sam zbog cijelog tog slučaja skoro obolila od šoka,al opet,moram se suždržavat jer nažalost možda bi neki krivo protumačili moje riječi ili još gore...

zato se još jednom izvinjavam i ponavljam da sam tako reagirala zbog te teške situacije i moje boli,a i skore bolesti (gdje sam na svu sreću našla malo snage da budem jača od svega toga).

žalbe su poslane gdje se sve trebalo poslat i sad čekam i nadam se da će pravi ljudi (oni koji bi trebali) otvorit oči i progledat,i vidit šta se tu u biti događa. :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija