Jump to content

stvarno pravao


smiram

Preporučene objave

Pomajka mi je umrla,nakon što sam je Hitnom odeo u bolnicu u 86 godini,bila je vlasnica stana,kojeg najvjerojatnije nije prepisala na nas braću,već pretpostavljam da će stan pripasti njenoj najbližoj rodbini,ali mi je ostavila ključ od stana i sada do ostavinske neznam što sa ključem,dali preuzeti obvezu plaćanja režija,dali mogu ulaziti do ostavinske u stan ili ako uđem dali se to tretira kao neovlašteno ulaženje u stan(provala).

Nismo inzistirali da prepiše stan na nas,jer je to za nju bila uvijek nerado prihvačana priča,ali smo vodili brigu o njoj.

Nije nas posvajala,ali je sa nama i pokojnim ocem živjela još prije 40 godina u istom domaćinstvu,kada smo odrastali!

Poslije smrti oca nije obavljena ostavinska rasprava,jer nismo inzistirali,a stan je bio na nju,jer je otac dozvolio,da ona na sebe prepiše vlasništvo stana(on je do tada bio nosioc stanarskog prava),nakon što su ga otkupili od vlasnika po povoljnijim uvjetima.

Hvala na odgovoru! ,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija