Jump to content

kredit u italiji


astra007

Preporučene objave

postovani,prije godinu dana sam dao otkaz u Italiji i dosao raditi u RH.Medutim,kako me dohvatila ova recesija,kredit koji sam uzeo u Italiji,prestao sam placati.Napominjem da sam za kredit uplatio i osiguranje.Mene zanima sto se moze dogoditi ako i dalje ne placam kredit,te da li ga mogu ponovo poceti placati kad se financijski oporavim ili je vec kasno.Koje su posljedice.Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

astra007 je napisao:

postovani,prije godinu dana sam dao otkaz u Italiji i dosao raditi u RH.Medutim,kako me dohvatila ova recesija,kredit koji sam uzeo u Italiji,prestao sam placati.Napominjem da sam za kredit uplatio i osiguranje.Mene zanima sto se moze dogoditi ako i dalje ne placam kredit,te da li ga mogu ponovo poceti placati kad se financijski oporavim ili je vec kasno.Koje su posljedice.Hvala.

 

Kao prvo trebali ste stupit u kontakt sa bankom u kojoj ste podigli kredit i probati dogovoriti odgodu otplate. Vjerovatno su vam na adresu gdje ste bili prijavljeni slali opomene i otkaz kredita a nitko ih nije preuzimao. To što ste imali osiguranje kredita znači da se banka naplatila od tog osiguranja, a osiguranje če od vas tražiti regeresnu naplatu isplačenih sredstava naravno sa kamatama. Kako niste dostupni na adresi na kojoj ste boravili moglo bi vam se desit da vas slijedeči put pri ulasku u europsku uniju zabrane ulazak ili vas zadrže u pritvoru ako je osiguranje podneslo tužbu a vi se niste pojavljivali na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija