Jump to content

Istekla vozačka i obvezno osiguranje


liva236

Preporučene objave

Skrivio sam nesreću dok sam vozio sa vozačkom koja je istekla.

Sad mi se javlja osiguravajuća kuća i želi da im vratim novac koji su oni isplatili drugom sudioniku nesreće.

 

Inače, nemam nikakvu zabranu vožnje, već je samo istekla vozačka. Istekla je godinu dana prije nesreće. Bio sam trijezan u trenutku nesreće.

 

Riječ je o obaveznom osiguranju, nemam kasko.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, očito se i u vašem slučaju osiguratelj želi regresirati. Stvarno su nevjerojatni.

Možete li, molim vas, navesti koji je prema njima temelj takvom zahtjevu. Očito im nije dovoljno što im, vjerojatno i vi i oštećeni, a i svi mi svake godine uredno uplaćujemo premije. Nije im valjda temelj činjenica da vam je istekla vozačka dozvola. (Svi dobro znamo da je riječ o banalnosti, primjerice neke države imaju trajno izdane vozačke dozvole, kod nas se nekad produžavala svakih 5, pa svakih 10, a sada i duže. Očito je osiguravateljima dovoljno da ih "krivo pogledate" i oni odmah traže regres onog što su isplatili.) Nevjerojatno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija