Jump to content

Pava na naknadu


sana

Preporučene objave

Radila sam bez prekida u osnovnoj školi 2 god. i 9mj. sve do 17.7.2009. kada mi je istekao ugovor na određeno. od tada pa do 7.9.2009. sam bila na zavodu dok se opet nisam zaposlila u školi gdje sam dobila ugovor na 5. mj.-do 7.2.2010.g.

Sada sam u 6. mj. trudnoće i porodiljni mi počinje 17.1. odnosno 45 dana prije poroda. Zanima me kakva su moja prava i koju ću naknadu dobivati kada rodim s obzirom da će mi ugovor isteći!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sana je napisao:

Radila sam bez prekida u osnovnoj školi 2 god. i 9mj. sve do 17.7.2009. kada mi je istekao ugovor na određeno. od tada pa do 7.9.2009. sam bila na zavodu dok se opet nisam zaposlila u školi gdje sam dobila ugovor na 5. mj.-do 7.2.2010.g.

Sada sam u 6. mj. trudnoće i porodiljni mi počinje 17.1. odnosno 45 dana prije poroda. Zanima me kakva su moja prava i koju ću naknadu dobivati kada rodim s obzirom da će mi ugovor isteći!?

 

Sana,

za vas vrijedi sve isto kao i za sanju zabrinutu. Pročitajte njezin post i to će biti to.

POoozzz i sretno i još jedan višeeeee.TOOOO! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija