Jump to content

prekršajni nalog


happymom4

Preporučene objave

molim za malu pomoć. dobila sam prekršajni nalog kao vlasnik ugostiteljskog obrta ispred kojeg je došlo do manjeg incidenta nakon čega je jedan od dva učesnika podnio prijavu na nadležnom mup-u.

ja sam prema izreci suda postupila suprotno čl. 28. zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira jer nisam pozvala policiju. međutim sve se događalo nedaleko od kafića i do pravog sukoba ni nije došlo već samo do naguravanja nakon čega su se strane razišle. želima napisati prigovor na nalog pa molim da mi pojasnite kako da potkrijepim "žalbu" s obzirom da jop ni nije održano ročište u postupku sukobljenih strana, kao pto ni ja stvarno nisam imala ništa s incidentom niti se isti odigrao u kafiću. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pišite progovor, poričite prekršaj, navedite da se događaj nije dogodio u Vašem objektu.

 

Policija nije osobno uočila prekršaj, te ne mogu niti biti pozvani kao svjedoci.

 

Nacrtajte skicu ulice, označite gdje se po Vašem mišljenju ta tuča dogodila, navedite da tada zauzeti svojim poslom, niste bili u mogućnosti nadzirati stanje reda i mira na okolnom području.

 

Prigovor se piše u roku od 8 dana i dostavlja policijskoj postaji koja je izdala prekršajni nalog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija