Jump to content

besplatni udbenici


mzeka13

Preporučene objave

Ti si bar nešto dobio.U Vinkovcima je malo teža situacija.Teta Jasna sad radi kartice za 8.mjesec i šalje ih u Zgb za isplatu,a kada će doći na red 9,10 i 11.mj. ne zna se.(valjda do kraja školske godine-mala šala).Ja sam zvao u takvim slučajevima broj financija u ministarstvu i oni mogu vidjeti da li si za ovaj mjesec na redu za neku isplatu,a broj je 01/2308-735.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mimin je napisao:

meni su danas legli novci za udjbenike

 

 

Ocijena za komunikaciju 1. Ako već nekoga želiš o nećeme obavijestiti onda budi molim te konkretniji, posebno kada su novci u pitanju.

 

Za koliko djece, koliko novaca i u kojem gradu?

znaš da svi mi čekamo te kune i dobro bi nam došlo kada bi znali još koji podatak. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Prije par dana sam dobo rijesenje kojim mi odbijaju pravo na novac za besplatne udzbenike,jer prelazim cenzus za 70,80 kn...prelazim ga jer su mi 2008.isplatili mizeriju zaostataka mirovine za one prethodne godine.U uredu za branitelje u mom mistu mi kazu da su to prosle godine uzimali u obzir ali navodno sad imaju naputak da se ne obaziru...ima li ko slicnu situaciju..Pisati zalbu MOMBS-u ili ne..Iman i studenta i srednjoskolca koji zbog istoga nece ostvariti pravo na stipendiju..Da mi te zaostatke uracunaju u godine kojin pripadaju nebi ni onda ni sad prisa cenzus..Pravo..pravna drzava?? :palacdolje::palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija