Jump to content

Toplice-HRVI


pierre-senna

Preporučene objave

trebao si dobiti prijedlog za liječenje pa sa istim na komisiju HZZO -a radi odobrenja liječenja.

tada HZZO snosi i trošak smiještaja bolničkom dijelu .

 

ovako uputnicom fizijatra imaš samo pravo na fizikalnu terapiju i oslobođen si participacije (HRVI)kao i za fizikalnu terapiju pri bolnici u mjestu prebivališta.

smiještaj i hranu plaćaš sam i nemaš nikakva popusta i to po cijeniku ustanove.(a nemaš ni pravo na povrat plaćenih troškova za prijevoz)

od 150.00kn do 250,00kn za svaki dan.

 

ja bi ponovo tražio prijedlog fizijatra ili ortopeda za liječenje u toplicama i od komisije HZZO odobrenje za liječenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da bih dobio plaćen cjelokupni trošak terapije plus boravak od zdravstvenog moraš biti friško operiran ,dobre veze ili nešto treće.Svaki dan u Lipik sa svih strana putuje veliki broj ljudi na terapije ,plaćen im je put i tretman.Tamo sreću i ljude koji leže.Većina boravak plaća sam,samo pojedini imaju sve plaćeno.Čak ni operacija kičme nije garancija da će zdravstveno platiti sve.Zato ljudi uzmu uputnicu ,putni nalog a razliku nadoplate i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako si iz Zagreba imaš još jednu mogučnost. Odi u Poglavarstvo grada Zagreba, Odjel za branitelje, kod gospodina Deme. Naime grad Zagreb svake godine šalje određeni broj HRVI-a na rehabilitaciju i oni snose sve troškove. S obzirom da nisam osobno to pravo koristila, ne znam točno sve uvjete, ali isplati se pokušati raspitati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija