Jump to content

help!!!!


zaja

Preporučene objave

duro!oprosti na smetnji,ali zar nije pvb84.564,možda sam se i ja malo sprtljao u ovome jer san novi,ali kolega mi je to rekao,da je kod mene pf,1.0.mf 0.8, osb 49,0177??znači po njegovu ispada 49,0177puta 57,59puta0.8,jednako2,258- 30% po njemu ispada da je civilni dio 1.580???da li je u pravu,pitam vas za savjet :misli: pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

može bilo koji modelator,jer ovo me sve izluđuje više!!hrvi20%,profesionalna nesposobnost 30% rat 70%civilstvo,rezervni sastav,vojnik,do 12 miseci rata,25godina radnoga staža,iman 46godina,bruto plače neznam,samo piše u riješenju 3770misećno bruto zadnjih 4 godine.molim odprilike,mislin da san sad bija jasan,pozdrav. :misli::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zaja je napisao:

...ali zar nije pvb84.564,možda sam se i ja malo sprtljao u ovome jer san novi,ali kolega mi je to rekao,da je kod mene pf,1.0.mf 0.8, osb 49,0177??znači po njegovu ispada 49,0177puta 57,59puta0.8,jednako2,258- 30% po njemu ispada da je civilni dio 1.580???da li je u pravu,...

U svezi toga što je i kako se određuje, pa i primjenjuje vrijednosni odnosno prosječni vrijednosni bod molim pogledati čl. 75 ZOMO-a i sve će biti jasnije...

Ne znam je li u pravu ali najvjerojatnije nije jer odakle mu da je osb 49,0177 za "civilni" dio ako ne zna PVB (a PVB ne zna jer ne zna sve plaće...) pa još uzima 30% od toga umjesto 70% ... sigurno mu ne "štimaju" podaci, a niti matematika...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija