Jump to content

Prometna nezgoda, kriv, posljedice


akoko

Preporučene objave

Prijatlejica mi je imala prometnu u kojoj je pogodila drugi auto pri maloj brzini u stražnji kraj.

 

Nitko nije bio pijan i popunjeno je europsko izvješće jer šteta nije bila velika, nitko nije išao doktoru.

 

Naknadno se vozačica drugog automobila žalila na bolove u ramenu i vratu te je otišla doktoru. Još uvijek ne znam koji su nalazi. Ta cura po svojim riječima već od prije ima problema s vratom.

 

1. Zanima me kako se inače karakteriziraju ozljede vrata (lake/teške)?

 

2. Kakve su posljedice po vozačicu koja je skrivila nesreću, prekršajana prijava, oduzimanje vozačke, kaznena prijava..??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dužnost sudionika je da razmjene podatke i napišu europsko izvješće.

 

Pretpostavljam da oštećena strana nije krvarila, normalno se ponašala tako da počinitelj nije znao da je povrijeđena.

 

Policija se može oglušiti na zahtjev o naknadnom očevidu, budući da su sudionici već sami razmjenili podatke, a može i sudionike pozvati na obavjesne razgovore radi razjašnjavanja okolnosti te nesreće, te fotografirati vozila.

 

U svakom slučaju, počinitelj nema razloga za zabrinutost.

 

Platit će ono što je skrivio putem gubitka bonusa na osiguranju vozila i možebitnog prekršajnog naloga.

 

To je sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija