Jump to content

Pitanje


spooky

Preporučene objave

Pozdrav svima

Prodao sam automobil registrirani 1997 godine,bez prijepisa i kupoprodajnoga ugovora.

Iz MUP-a sam dobio ovih dana poziv da odjavim vozilo i donesem reg,pločice prometnu dozvolu,knjižicu vozila.

Dali ima zastare u mom slučaju jer je več prošlo 12 godina od kad sam prodao automobil.

Napominjem da sam konktatirao čovjeka kojemu sam prodao automobil ali ga je on prodao nekom drugom a taj drugi nekom trečem itd..

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve zavisi kada je tom vozilu istekla prometna dozvola.

 

Idite na adresu www.huo.hr kliknite link "provjera osiguranja" , upišite tu reg. oznaku i polako upisujte godinu po godinu u nazad. Tako će te doći do godine isteka osiguranja.

 

Ako je do isteka prometne dozvole došlo nakon 01.01.2008. godine, postoji mogućnost da vas okrive za taj prekršaj.

 

Ako je to bilo ranije, pošaljite dopis toj policijskoj postaji u kojoj objašnjavate što se dogodilo. Može vas posjetiti i policajac, ali ne mogu pisati nikakve kazne ako je prometna dozvola istekla nakon spomenutog datuma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija