Jump to content

Neuredna dostava


jabuka

Preporučene objave

Prije par mjeseci sam parkirala na pogrešno mjesto pa mi je stigao poziv na prekršajni sud. Budući ne studiram u mjestu stanovanja poziv nisam primila a roditelji ga nisu htjeli preuzeti u moje ime. Jučer mi je stigao ponovo poziv koji opet neću primiti. Pitanje je dokle mogu izbjegavati poziv i odbijati uručenje budući nisam fizički u gradu stanovanja i iskreno mi se ne plaća kazna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, svakako ću morati, ali ako sam ja u Zagrebu sigurno ne mogu primiti poziv koji dolazi na kućnu adresu u Šibeniku. Jedino npr. na ljeto kad se vratim doma, jel mogu do tada ne primiti poziv? Pa sad koliko puta sud šalje poziv dok policija ne stupi na scenu? Ma jeli to postoji mogućnost da dođu po mene u Zagreb? I priznaju li oni to što sam ja na studiju pa fizički ne mogu primiti poziv?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon dvije neuspješne dostave sud nalaže policiji da se osoba dovede prekršajnom sudu, bez obzira gdje se ta osoba trenutno nalazila.

 

Sudac će priznati odsutnost samo ako direktno kontaktirate s njim, što vam toplo preporučam.

 

Ignoriranje poziva će vam se razbiti o glavu u trenutku kad se najmanje nadate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija