Jump to content

Opet T-com


bioaktiv

Preporučene objave

O ovom sam problemu već pisala, a u međuvremenu se i povecao.Zbog neispunjavanja uvjeta ugovora za MaxTV, tražila sam prijevremeni prekid ugovora.(Mjesec dana mi nitko nije došao popraviti uređaj, a račun za preplatu za taj mjesec je uredno stigao, ja sam pismeno tražila prekid ugovora).Sad već 6 mjeseci i dalje dobijam račune koje ne želim platiti, žalim se,od Agencije za poštu i telekomunikacije sam dobila tumačenje da sam u pravu, a oni su mi u 8 mjesecu isključili i ADSL jer ne plaćam MAX tv pa sam ja pismeno tražila i raskid tog ugovora za koji je prošao obvezni rok od 2 god .Nisam priastala potpisati obrazac raskida jer na njemu stoji članak po kojem se obvezujem plaćati MAX TV do kraja ugovora,već sam tražila raskid u kojemu se ne spominje MAX TV.Ja do danas primam račune i za pretplatu ADSL koji također nisam u mogućnosti koristiti.Ovaj tjedan sam dobila opomenu ped ovršni prijedlog.Što da radim? Iz udruge Potrošač sam također dobila potvrdu da su oni u krivu.

Razmišljala sam da ja njih tužim ili jednostavno da se nastavim žaliti.Trebam li angažirati odvjetnika? Da imam novaca već bi odavno tužila za psihičko maltretiranje.

Više sam očajna jer svi zakoni govore da sam u pravu, a oni i dalje tjeraju svoje,svaki mjesec na prigovore na račune i opomene potrošim 50-tak kuna,a o stresu da i ne govorim.U kakvoj mi to pravnoj državi živimo kad nas tako netko može pljačkati.

Molim hitan odgovor i pomoć ,bit ću vam jako zahvalna.

Spremna sam i na pokretanje postupka zajedničkom tužbom ljudi sa istim problemom jer sigurno nisam jedina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trebala si pismeno (preporučeno i sa povratnicom) tražito otklanjanje kvara a netelefonom čiji razgovor HT snima ali snimku koristi kad njima odgovara .

trebala si pismeno tražiti otkaz ugovora i navesti razlog otkaza ugovora .

ovako imaš malo šanse

ADSL su isključili zbog toga što nisi platila račun (ni po opomeni).

 

osta je ti jedino da platiš potraživanje HT-a

ili da čekaš rješenje o ovrhi i na isto se žališ u zakonskomroku i osporavaš dug u cijelosti

poslije čega če ovrhovoditelj (HT) biti upučen da u sudskom postupku traži namirenje duga.

na sudu možda i uspiješ ako imaš svjedoke i dobre argumente.

ali možeš sebi povećati trošak (ovo mogućnost mi je izglednija).

 

odvjetnik nebi škodio ako se misliš upustiti u sudsku parnicu sa HT-om.

nisam siguran da će neki prihvatit zastupanju u sporu male vrijednosti

 

za ADSL te nemogu teretiti ako su izvršili iskopčanje po tvom zahtjevu (čuvaj zahtjev)i ako je ugovoreni rok o obveznom korištenju istekao.(2 godine)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tražila sam ja i pismeno ,14.04,pa opet 18.05.Njihov je odgovor da nisam pustila servisera u stan za što nemaju nikakav dokaz jer se to nije dogodilo.Za sve imam povratnice.

Svu dokumentaciju sam poslala Agenciji za poštu i el.telekomunikacije ,od njih dobila potvrdu da sam u pravu te se konzultirala s udrugom "Potrošač" i od njih dobila isti odgovor.

Ima li smisla sve prijaviti Državnom inspektoratu budući da su mi nezakonito isključili ADSL i ne daj bezuvjetan raskid ugovora?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija