Jump to content

Zapisnik o ispitivanju prisutnosi alkohol


scooter_freek

Preporučene objave

Postovani,

 

Zavrsio sam u policijskoj, pusten sam sa dva papira i jedom uplatnicom no i sam neznam dali je to sve ili ce mi dolaziti nesto doma zato vas pitam da mi pomognete odgovoriti na to pitanje.

 

Dobio sam Obavezni prekršajni nalog jer nisam imao osobnu i sto kn (100,00) kazne, dobio sam i uplatnicu za to.

Uz sve to dobio sam jedan papir koj me buni a to je :

Zapisnik o ispitivanju pristunosti alkohola, opojnih droga ili ljekova u organizmu.

 

Da predem na stvar:

Sa subote na nedjelju vani sam evidentiran bez osobne te sam odveden u PP i ostavljen na trijeznjenje do sljedeceg jutra.

 

U zapisniku mi pise ovako moji podaci pa onda, radi postojanja osnovne sumnje da je počinio prekršaj iz čl. 13, st. 1. zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Izjavio da sam popio 0,5l pive, a utvrdena mi je koncentracija alkohola od 2.78 promila (dva zarez sedamdesetosam). Sve uredno potpisano, pusten sam ujutro kad sam se probudio.

Dali mi taj zapisnik predstavlja nekakav problem ili bi mi ga mogao predstavljati ili je to samo zapisnik o tome sto se desilo i ja sam sa time gotov?

Dal da ocekujem dodatnu papirologiju na kucnu adresu?

 

Hvala vam na odogovrima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija