Jump to content

Moje kazne molim savjete


exfreerider

Preporučene objave

U nedjelju sam se vraćao iz lampaša malo popio i vozio što nebi bio nikakav problem da vani nije bilo -19C i cesta je bila zaleđena pa sam u jednom zavoju produžio ravno u grabu

 

na autu imam kasko i znao sam da mi neće vrijediti ako dođe policija pa sam ostao spavati u autu i ujutro me je probudila policija i napuhao sam 0,86

 

 

dobio sam 1000kn kazne za alkohol i 1000kn kazne za neprilagođenu brzinu

 

bio bi sretan kad bi barem moga proći da platim pola od toga i ako ima kakav naćin da izvućem kasko za popravak auta

 

savjeti,prigovori sve dobro došlo može i na mail; exfreerider@yahoo.com

 

hvala :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugovor s kaskom je egzaktan i propisuje vjerovatno do 0,5 promila tako da se tu nema sto izvlacit...

 

Na kaznu se mozete zaliti u zakonskom roku i traziti njeno umanjenje radi nekih okolnosti tipa nekaznjavanje, nezaposlenost i slicno. Dal cete uspjeti ne znam jer je praksa na prekrsajnom sudu danas postala dosta kruca i vise se ne dopusta manipulacija okrivljenika zalbama i zalbama na zalbu. Uostalom i obzirom da ste odspavali neko vrijeme i tek ujutro vam je izmjereno dosta alkohola nije da vam se bas omakla samo casica vise..

 

A savjet za ubuduce, bilo +19 ili - 19 stupnjeva, vjerujte da kolicina alkohola koju ste popili JEST problem kod upravljanja osobnim automobilom i nemojte "zasluge" za nesrecu pripisivati ledu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija