Jump to content

Povrat konfiscirane imovine


krilnik45

Preporučene objave

davnih sedamdesetih mojim su roditeljima oduzeli zemljiste vezano uz kucu dakle okucnicu naravno nisu dobili odstete ni za kutiju sibica

kada je ustrojena drzava hrvatska i donesen zakon koji regulira povrat oduzete imovine o tome nije u nasem slucaju bilo niti rijeci stovise tek prije dvije god drzava se prihvatila izvrsenje pretvorbe tih dijelova zemljista iz drustvenog vlastnistva u drzavno vlasnistvo

bio sam kod drzavnog odvjetnika koji me uredno obavijestio da vise nemam pravo na povrat tog zemljista jer je denacionalizacija izvrsena

no meni nije jasno kako moze to tvrditi kada nad tim dijelom nije niti izvrsena denacionalizacija zemljista jer je ono bilo u vlastnistvu vterinarske stanice koprivnicasve do prije dvije god kada je pretvorba tek pocela

molim za pomoc sto mi je ciniti dali tuziti drzavu ili ne i koja su moja prava iz tog cijelog procesa koji jos po mom misljenju nije ni zavrsio

hvala na pomoci svima koji nesto znaju o tome i koji mi mogu i zele pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija