Jump to content

jadi


Abba Dubrovnik

Preporučene objave

Poštovani , vec sam pisala o problemu sto mi je bivsa cimerica stvorila uzevsi moju O.I. te napravila s Oriflemom ugovor u vezi nekakve sminke a da robu nikada nije platila , e sad kako uopče neče da mi se javi na telefon a i njenog oca kada sam upoznala prije par dana sto je njegova kcer meni ucinila nije bas zvucao zainteresirano da rijesimo problem ,sada sam svjesna da moram podnjeti kaznenu prijavu za kradju dokumenata i sve ostalo ,ali ne znam dali ima pri sudu ured za ljude poput mene koji nemaju novaca za odvjetnika za pravnu pomoč i da li znate koliko mi u startu treba novaca ako budem isla preko odvjetničkog ureda HVALA UNAPRIJED NA SVAKOJ ISKRENOJ PISANOJ POMOČI !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ljiljic2 je napisao:

Poštovani , vec sam pisala o problemu sto mi je bivsa cimerica stvorila uzevsi moju O.I. te napravila s Oriflemom ugovor u vezi nekakve sminke a da robu nikada nije platila , e sad kako uopče neče da mi se javi na telefon a i njenog oca kada sam upoznala prije par dana sto je njegova kcer meni ucinila nije bas zvucao zainteresirano da rijesimo problem ,sada sam svjesna da moram podnjeti kaznenu prijavu za kradju dokumenata i sve ostalo ,ali ne znam dali ima pri sudu ured za ljude poput mene koji nemaju novaca za odvjetnika za pravnu pomoč i da li znate koliko mi u startu treba novaca ako budem isla preko odvjetničkog ureda HVALA UNAPRIJED NA SVAKOJ ISKRENOJ PISANOJ POMOČI !

 

Za podnošenje kaznene prijave Vam netreba odvjetnik niti pravna pomoć. Otiđite u opčinsko državno odvjetništvo na sud u Vašem gradu i oni če zaprimiti Vašu prijavu protiv osobe koja Vam je ukrala dokumente te če poduzeti daljnje radnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali ona je te moje dokumente kada je to učinila ,vratila u moju ladicu i da bi ja o svemu saznala osam mijeseci kasnije kada mi je u firmu kojoj radim stigla ovrha na plaču i poslje soka kad sam povezala konce i nju nazvala i napala ona je rekla kako ce ona zazvati Oriflem i rijesiti to ali mojoj naivnosti nema kraja ja samjoj povijerovala jer od cetvrtog mijeseca nitko me nije trazio sve do unatrag dvije sedmice zvali su me u firmu da im objasnim situaciju u vezi Oriflema ,zvala sam moje glavno racunovodstvo u Zagrebu i oni su samo potvrdili da moraju zakonski postupiti u vezi ovrhe točnije odbit ce mi od plače na racun Oriflema , zato ja pitam sve Vas da li mogu poci na sud ili gdje vec ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija