Jump to content

Današnji diverzanti


freed

Preporučene objave

Poštovani branitelji,dragovoljci ,suborci..Nisam mogao da ne objavim novu temu o novoj bolesti koja hara branitelje,bolest koja se širi iz dana u dan sve više i više, bolest koja će oboriti sve nas koji nismo pali u obrani domovine.Neznam i nevijerujem da niste primjetili da je ovaj forum stvoren upravo za sve nas koji smo sudijelovali u stvaranju naše lijepe i onako onda zamišljene i dosad neostvarene nam Domovine,forum na kome je do nekada se tražila i nudila pomoć braniteljima koji su izgubljeni u vrtlogu ove nove bolesti.Danas je to mijesto na kojemu se širi virus te nove bolesti koje su nam ubacili neki današnji "DIVERZANTI" koji po svaku cijenu žele razbiti ono malo dostojanstva i sloge što je ostalo među nama braniteljima.Ponašamo se kao gladni divlji psi koji se tuku i kolju za bačenu nam kost.Mnogi oni će se prepoznati u ovome,oni koji šire zlo među nama i debelo se podsmijavaju na naše zasluge kojima smo danas omogučili ovom narodu da imaju svoj dom,svoju slobodu,i budučnost njihove i naše dijece.Krenulo je vrijeme protiv nas,država za koje smo živote i zdravlje dali,političari kojima smo debele fotelje omogućili,a sada i ovi koji nas žele do kraja zgaziti,neki novi "DIVERZANTI".Koliko vidimo uspijevaju nas razdvojiti,razbiti u manje cijeline,zavaditi i napokon zgaziti.Neka nam dragi bog pomogne,kad ne želimo sami skupiti snage, hrabrosti,sloge i poštovanja jedni prema drugima....Kako očekivati da nas netko poštuje kada se ni sami ne poštujemo....POZDRAV SVIM BRANITELJIMA DRAGOVOLJCIMA I ONIMA KOJI SE TIME SMATRAJU I POŠTUJU..... Slava onima koji su za sve nas život dali u nadi da neće uzalud im biti..... :vojak:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gardist je napisao:

Apsolutno si u pravu, ima ih na ovome forumu, ja te podržavam... Ali kako se boriti protiv njih, teško, najviše bi mogao učiniti moderator, da se vidi da iza nekoliko imena provokatora stoji jedna te ista IP adresa, te da se takvima zabrani sudjelovanje na forumu.

 

 

Naravno da provokatora ima,svatko može pisati što mu je volja a da pritom ne vrijeđa ostale.

Ja se zalažem ne da se samo objavi registar Braniteljka vać i da se ratne brigade postroje pa da se onda vidi tko je juda i izdajica a mislim da ovdje na forumu ima puno njih koji nisu nikad vidjeli pušku a pričaju o nekakvim našim pravima.

Pozdrav svim Braniteljima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dečki,ma bitno je samo da ne nasjedamo njihovim provokacijama,da nas neuspiju međusobno zavadit,kada vide da se ne obaziremo na njih i njihova huškanja jednog protiv drugog,odustat će oni,pa nevjerujem da bi neko toliko glup bio da nastavi tjerat svoje a niko ga ne šljivi.Do sada su uspijevali da nas međusobno zavade pa se naslađivali,a stime se i razbija zasluga branitelja,nesloga vlada međusobna među nama,pa nije ni čuditi se da nam svakoga dana sve više i više ukidaju naša prava po zakonu o ZOPHB-a. A možda je neko i iz politike dobio takav zadatak,( zavadi,rasturi,zgazi i uništi) bili bi itekakav teret bačen sa ove države i onih kojima smo trn u oku,ili koji nam zavide sada na onome što je došlo vrijeme da se država pobrine za one koji su ju stvarali.......!!!! POZDRAV SVIM BRANITELJIMA :vojak:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LIPI MOJI kakve koristi da se brigade ili već kako se zovu da se postroje a kakve loristi da se objavi registar branitelja,,kada su oni pokupili vrhnje, ma ljudi moji u mup sam došao 10 misec davne 90 i bio sam svagdi aoni milicajci i čistačice a da ne govorimo razne tajnice tako u ono vrime kada su išle braniteljske dionice mislim na fond bran..sretoh ja jednu tajnicu koja još uvik radi i ona se meni pohvali da je dobila dionice tj udjele i to više nego ja pa ja nju lipo pitam pa kako si ti to dobila a ona meni pa zar si zaboravio pa ja sam bila u stožeru 200 km od prve linije bojišnice a da ne govorimo o milicajcija čast nekima 10% zatekli su se u mup od samog početka pa do kraja i sve živo su dobili i iskoristili tko im može uzeti povlastice za auta udjele u fondu i dr :palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravu si lipi,itekeko mi je poznato da su sva administracija svi koji rade pod MUP-om pa čak i čistačice ostvarile sva prava branitelja,spomenice,benificije,udijele,povlastice...itd. čak ti mogu reći da se dešavalo da su dobile spomenice i puno prije i lakše nego što su neki pravi zaslužni branitelji to mogli dokazati i ostvariti,UHDDR-a i njihovi članovi ovdije uzalud su pokušavali reagirat na takve stvari ali sve je uzalud.Puno ih je sada i ostvarilo braniteljske mirovine,dok pravi branitelji teško a neki i nikada to neće moći ostvariti,i na takve se niko ne buni nego hajka na one koji su svoj život i svoje zdravlje dali za obranu domovine...Nije naklapanje,svaki dan gledam u te osobe i znamo ih svi ovdije,ali njih niko nedira i nestide se ni malo,a stalno govore da nije uredu koliko povlastica i prava imaju branitelji a pogotovo HRV-i. kako ih nije sramota...radi toga bi i volio da se objavi registar branitelja pa neka se i dalje diće,jer obraza za sramotu nemaju....... :belji:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bravo Freed, točno je sve što si naveo; i ja sam više puta objavio slične postove, odnosno sa sličnim primjerima i problematikom. Oduvijek, mi je bilo sasvim logično da se objavi registar branitelja,i za to sam. No, međutim bit će po onoj "tko je jamio, jamio", a mi sad samo kukamo ko stare babe na ovom Forumu. Nažalost, teško se može za nas nešto promijeniti u pozitivnom smjeru, bar kako sada stvari stoje! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Time što su uredskim štakorima,čistačicam,političarima,"zaslužnim građanima",novinarima i svim mogućim pozadinskim djelatnostima (takvih je oko 150-200000) dali statuse branitelja i pripadajuća prava a mnogima i status HRVI i pripadajuća prava pljunuli su u lice svima nama koji smo krvarili u rovovima,ostali bez dijelova tijela ili zdravlja da ne govorim o onima koji su poginuli..

Sve su to učinili samo radi glasova na izborima i to je nadam se svima jasno.Dolazi novo vrijeme ..vjerujem s nastalim promjenama u vlasti,smjenama vodećih političara da se ta nepravda koliko je to moguće ispravi..ako to ne učine..na nama je da svojim glasom na izborima podupremo one koji će to učiniti..

Ne treba padati u stanje depresije ,treba s boriti i galamiti ,pisati,tražiti gdje se god može i tražiti da se to riješi a može se sigurno.

Dosta mi je toga da nas sve trpaju u isti koš,da smo teret društva i da pljuju po svima nama .Kako sad hvataju lopove u kravatama nek se uhvate u koštac s rješavanjem ove nepravde prema svim istinskim braniteljima.

Sad će oni reći baca se kost među branitelje de se međusobno glođu ,ali na to ne treba nasjedati nego odlučno se uhvatiti u borbu s tom nepravdom.

Samo se pitam kako jednog djelatnika bilo kojeg ureda koji nije vidio ratišta osim na TV nije bilo sram uzeti knjižicu branitelja,uzeti udjele u fondu,uzeti braniteljsku mirovinu.

To samo govori s kakvim ljudima mi to živimo.Sve samo lopov do lopova i nije čudo kakvu smo vlast imali do sada.

Nitko nije mislio za budućnost i da država neće moći snositi taj silni teret.

Minimalno što mogu učiniti je da objave registar branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kod zadnje promjene vlasti (kada je navlast došao xxxxxxxxx) nadrljali su hrvatski branitelji.

svima smanjena invalidnina i mirovina,pokrenute neopravdane revizije.

profitirali partizani kojima su povečali mirovine i čiji se broj povečao .

ne umiru kao hrvatski branitelji

neg se razmnožavaju ko amebe .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

Time što su uredskim štakorima,čistačicam,političarima,"zaslužnim građanima",novinarima i svim mogućim pozadinskim djelatnostima (takvih je oko 150-200000) dali statuse branitelja i pripadajuća prava a mnogima i status HRVI i pripadajuća prava pljunuli su u lice svima nama koji smo krvarili u rovovima,ostali bez dijelova tijela ili zdravlja da ne govorim o onima koji su poginuli..

Sve su to učinili samo radi glasova na izborima i to je nadam se svima jasno.Dolazi novo vrijeme ..vjerujem s nastalim promjenama u vlasti,smjenama vodećih političara da se ta nepravda koliko je to moguće ispravi..ako to ne učine..na nama je da svojim glasom na izborima podupremo one koji će to učiniti..

Ne treba padati u stanje depresije ,treba s boriti i galamiti ,pisati,tražiti gdje se god može i tražiti da se to riješi a može se sigurno.

Dosta mi je toga da nas sve trpaju u isti koš,da smo teret društva i da pljuju po svima nama .Kako sad hvataju lopove u kravatama nek se uhvate u koštac s rješavanjem ove nepravde prema svim istinskim braniteljima.

Sad će oni reći baca se kost među branitelje de se međusobno glođu ,ali na to ne treba nasjedati nego odlučno se uhvatiti u borbu s tom nepravdom.

Samo se pitam kako jednog djelatnika bilo kojeg ureda koji nije vidio ratišta osim na TV nije bilo sram uzeti knjižicu branitelja,uzeti udjele u fondu,uzeti braniteljsku mirovinu.

To samo govori s kakvim ljudima mi to živimo.Sve samo lopov do lopova i nije čudo kakvu smo vlast imali do sada.

Nitko nije mislio za budućnost i da država neće moći snositi taj silni teret.

Minimalno što mogu učiniti je da objave registar branitelja.

Minimalno!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu ne znam da li se tvoj odgovor odnosi na moj post,

ali možda da pojasnim..

kada sam govorio o glasanju i vlasti nisam mislio na točno određenu stranku i ne bih o tome..nego da treba glasati za poštene o školovane ljude koji su se dokazali u svom poslu i kojima nije cilj imati vlast samo da bi vladali i manipulirali masama radi svoje osobne koristi nego da bi vladali s ciljem da ovu našu jadnu i napaćenu zemlju izvuku iz krize i blata u kojem se sad nalazimo.

Ako se ne izdignemo iznad toga da glasamo samo za one koji će čuvati naše stražnjice i nama pogodovati bez obzira koliko to koštalo dašu državu tj našu budućnost ,a pogotovo budućnost naše djece..nikad se nećemo izvući iz ove situacije.

Prave poteze bez obzira tko je na vlasti treba podržavati a loše prokazivati.Smjer u kojem je krenula trenutna vlast je dobar i samo tako treba nastaviti,ali kako sam napisao trebqa konačno i definitivno rješiti pitanje branitelja i ispraviti greške koje su činjene u vezi toga.A jedna od najvećih grešaka je naravno ogromna inflacija branitelja i invalida domovinskog rata čime je stvoren veliki pritisak na državni proračun i ako se ne uvede reda u sve to..opet će svima linearno smanjiti prava odnosno davanja.

bovu je napisao kad je došla nova vlast počela je revizija,pa to je bila nužnost već tada i kamo sreće da je to napravljeno već tada i do kraja,time bi bilo spriječeno sve ovo što se kasnije dešavalo s infacijom ovih skupina.Mislim da je to bio dobar potez i bilo mu je krajnje vrijeme da se to napravi.Međutim što se desilo,kad se došlo do krupnih riba,počelo se brati kestenje i zveckalo oružjem,Račan se uplašio i odustao od svega te onda morao linearno smanjiti svima.I tako je bilo.I meni je osobno smanjeno primanje oko 1700kn mjesečno.

Tako će i sad biti ili će to ova aktualna vlast napraviti ili nova vlast,ali morat će s enešto učiniti jer ovo ne vodi ničemu..

U zadnjih pet šest godina broj invalida došao je sa 33000 na 60000,a broj branitelja s 300 na 500000 tisuća.

Ma ljudi moji dal ste uopće svjesni da to ova država ne može isfinancirati,gosodarstvo je u kolapsu,inozemni dug strašan 42mlrd kn,četri puta veći nego dug bivše Yuge.

Nema više kredita na čemu smo svi živjeli ,a proizvodnja je uništena.Svaki dan prošle godine je bez posla ostalo 500 ljudi.

Gdje je tu odgovornost nas branitelja,da li smo išta poduzimali nismo jer nam je bilo svima dobro,sad trebamo i snositi ćemo i mi svi zajedno posljedice toga.

Zašto nismo napravili prosvjede kad su povećavali broj branitelja i u nas svrstali čistačice,sve moguće "kancealrijeske" osobe ,novinare i sve koji su imali radnu obavezu i sl.

Usput radi točnosti spomenuti su partizani,partizani nisu mogli u mirovinu ako im je postotak invalidnosti bio ispod 60%,kod nas je pola invalida u mirovini sa 20 i 30% pitam ja gdje toga još ima, koja to država može financirati?

Moje mišljenje je da sve to treba prekvalificirati kroz par godina i vratiti u sferu rada kako bi se poboljšao odnos umirovljenika i radnika ,to bi i za te ljude i njihovo zdravlje bilo bolej,sad rade na crno zar ne!

Dalje spominje se da su prava partizana povećana što nije točno kad je stvorena HRvatska njima su svima mirovine i invalidnine skresane za oko 50%.

Što se tiče broja partizana mislim da to nije nešto u redu ali ne znam da li se tu išta više može učiniti.

Dakle da zaključim moramo biti realni i odgovorni prema našem društvu i ne trebamo samo misliti kako trenutno sačuvati svoju stražnjicu nego misliti na budućnost naše djece.

One na vlasti koji ne rade u tom cilju treba smjenjivati na demokratskim izborima,ne dozvoliti da nama nitko manipulira plašeći nas ovi će vam oduzeti ovi će nam dati..dakle ne dozovolite da nas nitko kupuje izdignimo se iznad vlastitih motiva i mislimo na budućnost naše djece.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

POZDRAV PRAVIM BRANITELJIMA prvi put se javljam na forum redovo ga pratim i mislim da mi branitelji koji smo stvorili ovu zemlju ništa nismo za uzvrat dobili moje mišljenje je to da bi se trebali organizirati ovako ništa nečemo postići sa pravom organizaciom može se sve. Državni vrh jednostavno neče da objavi registar svi znamo zašto,a zašto bi pravi branitelji zbog toga patili braniteljske udruge šute to jest njihovi predsjednici tako da zaključujem da su izdajnici branitelja, ako se ne udružimo i organiziramo zgazit če nas do kraja.POZDRAV

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

bovu ne znam da li se tvoj odgovor odnosi na moj post,

ali možda da pojasnim..

kada sam govorio o glasanju i vlasti nisam mislio na točno određenu stranku i ne bih o tome..nego da treba glasati za poštene o školovane ljude koji su se dokazali u svom poslu i kojima nije cilj imati vlast samo da bi vladali i manipulirali masama radi svoje osobne koristi nego da bi vladali s ciljem da ovu našu jadnu i napaćenu zemlju izvuku iz krize i blata u kojem se sad nalazimo.

Ako se ne izdignemo iznad toga da glasamo samo za one koji će čuvati naše stražnjice i nama pogodovati bez obzira koliko to koštalo dašu državu tj našu budućnost ,a pogotovo budućnost naše djece..nikad se nećemo izvući iz ove situacije.

Prave poteze bez obzira tko je na vlasti treba podržavati a loše prokazivati.Smjer u kojem je krenula trenutna vlast je dobar i samo tako treba nastaviti,ali kako sam napisao trebqa konačno i definitivno rješiti pitanje branitelja i ispraviti greške koje su činjene u vezi toga.A jedna od najvećih grešaka je naravno ogromna inflacija branitelja i invalida domovinskog rata čime je stvoren veliki pritisak na državni proračun i ako se ne uvede reda u sve to..opet će svima linearno smanjiti prava odnosno davanja.

bovu je napisao kad je došla nova vlast počela je revizija,pa to je bila nužnost već tada i kamo sreće da je to napravljeno već tada i do kraja,time bi bilo spriječeno sve ovo što se kasnije dešavalo s infacijom ovih skupina.Mislim da je to bio dobar potez i bilo mu je krajnje vrijeme da se to napravi.Međutim što se desilo,kad se došlo do krupnih riba,počelo se brati kestenje i zveckalo oružjem,Račan se uplašio i odustao od svega te onda morao linearno smanjiti svima.I tako je bilo.I meni je osobno smanjeno primanje oko 1700kn mjesečno.

Tako će i sad biti ili će to ova aktualna vlast napraviti ili nova vlast,ali morat će s enešto učiniti jer ovo ne vodi ničemu..

U zadnjih pet šest godina broj invalida došao je sa 33000 na 60000,a broj branitelja s 300 na 500000 tisuća.

Ma ljudi moji dal ste uopće svjesni da to ova država ne može isfinancirati,gosodarstvo je u kolapsu,inozemni dug strašan 42mlrd kn,četri puta veći nego dug bivše Yuge.

Nema više kredita na čemu smo svi živjeli ,a proizvodnja je uništena.Svaki dan prošle godine je bez posla ostalo 500 ljudi.

Gdje je tu odgovornost nas branitelja,da li smo išta poduzimali nismo jer nam je bilo svima dobro,sad trebamo i snositi ćemo i mi svi zajedno posljedice toga.

Zašto nismo napravili prosvjede kad su povećavali broj branitelja i u nas svrstali čistačice,sve moguće "kancealrijeske" osobe ,novinare i sve koji su imali radnu obavezu i sl.

Usput radi točnosti spomenuti su partizani,partizani nisu mogli u mirovinu ako im je postotak invalidnosti bio ispod 60%,kod nas je pola invalida u mirovini sa 20 i 30% pitam ja gdje toga još ima, koja to država može financirati?

Moje mišljenje je da sve to treba prekvalificirati kroz par godina i vratiti u sferu rada kako bi se poboljšao odnos umirovljenika i radnika ,to bi i za te ljude i njihovo zdravlje bilo bolej,sad rade na crno zar ne!

Dalje spominje se da su prava partizana povećana što nije točno kad je stvorena HRvatska njima su svima mirovine i invalidnine skresane za oko 50%.

Što se tiče broja partizana mislim da to nije nešto u redu ali ne znam da li se tu išta više može učiniti.

Dakle da zaključim moramo biti realni i odgovorni prema našem društvu i ne trebamo samo misliti kako trenutno sačuvati svoju stražnjicu nego misliti na budućnost naše djece.

One na vlasti koji ne rade u tom cilju treba smjenjivati na demokratskim izborima,ne dozvoliti da nama nitko manipulira plašeći nas ovi će vam oduzeti ovi će nam dati..dakle ne dozovolite da nas nitko kupuje izdignimo se iznad vlastitih motiva i mislimo na budućnost naše djece.

 

Predlažem diksija za minista,on bude ukinuo i samo ime Branitelj. hehehehe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

trebali ste gledati emisju nedjeljom u 2 kako nas branitelje naziva gost emisije da smo pijavice i paraziti koji žive na račun države mene je to strašno uvrijedilo a mislim idruge poštene branitelje .dali če koja udruga reagirati na te riječi da možeš misliti bitno je pobrat članarine a pobraniteljima i dragovoljcima neka se pljuje i to svaka šuša koja nezna kako metak zuji .pozdrav svim braniteljima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

-čitam i razmišljam o tome što pišete, većinom se slažem (Diksi) stobom svemirac baš i ne uvjek mada ne mislim da si provokator

Da nas je puno puno nas je brate mili pa što god mi rekli, mi stvorili ovu državu, je ali za to vrjeme moji i vaši roditelji radili i privređivali (40 g staža ) da bi sada bili u mirovini od 1400 kn, a pojedinci od nas bili u vojsci recimo 14 mj (znam tipa osobno ) borbena postrojba ali ništa preterano napadački orjentirana, razvojačen čim je mogao , nazad u firmu radio dok se nije ukazao PTSP, uredno se liječi s dnevnim bolnicama na koje ide prvi i zadnji dan po papire, ratni put napisan kao da je oslobodio pola hrvatske, dobio RVI i u mirovini s 15 godina staža (39 g. života ) što rat što civilstvo s oko 5000 kn mirovine te se i dalje bećari po birijama

Svemirac predloži način revizije kako bi ti to proveo a da bude pošteno

Imao bi još puno toga reći ali ja nisam od onih iz kancelarije i ne ide mi dugo pisanje i za ovo potroših pola sata

Pozdrav braniteljima ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas pročitao u Večernjem listu" 20.veljače se osniva Udruga ratnika Hrvatske,pored raznih zadataka i ciljeva koji su zacrtani jedan od glavnih ciljeva je razlučivanje i odvajanje borbenog od ne borbenog sektora i u vezi s tim prava koja trebaju biti drugačija za te kategorije.Dio osnivača traži osnivanje stranke ali se za sad ta ideja odbacuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

Danas pročitao u Večernjem listu" 20.veljače se osniva Udruga ratnika Hrvatske,pored raznih zadataka i ciljeva koji su zacrtani jedan od glavnih ciljeva je razlučivanje i odvajanje borbenog od ne borbenog sektora i u vezi s tim prava koja trebaju biti drugačija za te kategorije.Dio osnivača traži osnivanje stranke ali se za sad ta ideja odbacuje.

-----------------------------------------------------------

Barem poštovani kolege deset puta sam na ovom našem forumu predlagao da sačuvamo svoje dostojanstvo i razvijamo prijateljstvo između svakog ponaosob, a onda u cjelini.Takođe sam rekao da bibilo dobro a i vrijeme je pokazalo da su branitelji razjedinjeni po raznim udrugama koje ni sadržajem a ni svojim ciljevima i zadacima nisu za sve isti, već pojedine udruge imaju veća a neke manja prava i utjecaj na riješavanje problematike braniteljske populacije u cjelini.Čini mi se da još većina branitelja nije ni u jednoj udruzi registrirana, te da bi bilo dobro, a bilo je i prijedloga prije das e osnije udruga ili stranka koja će istinski štititi integritet DR-a i braniti svaki napad na braniteljsku populaciju, a za to treba imati političku snagu ili sposobnost masa dase okupe oko ideje jedinstva i pravde. Ministar je u subotu rekao, u ovom kontekstu ovako, neću ga doslovno moći citirati ali evo: U javnosti se stvara kriva percepcija o braniteljskoj populaciji, kao da su oni teret ovog društva, kao da oni koče razvoj i ekonomiju, kao da ima mnogo umirovljenika braniteljske populacije, što apsolutno ne stoji.To su insinuacije i dezinformacije koje štete ne samo braniteljima već i cjeloj državi.Oni su stavrali ovu državu, pa ako su ranjeni ili oboljeli na ratištu ova vlada je dužna a i država brinuti se za sve njih.Amen. Sve ostalo je zlonamjerno i nepravedno prema braniteljima. Eto, nemogu više pisat, pokušat ću nekom drugom prilikom. , ali to je tako.Poz, svim braniteljima ma gdje bili, zajedno kao i 91. to nam sad treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam skinuo nekoliko tenkova, (i aviona) i evo prijavljujem se (iako sam moderator)kao diverzant izrešetan kao švicarski sir (ementaler) i nadodao bih da je ova tema koju si otvorio Fred, bez veze.

 

Paranoidno razmišljanje Fred baš i ne pomaže (ako želiš obuku da ti gaće budu pune-dođi kod Mrlje) vjeruj mi 100% zagarantiran uspjeh i terapija, a onda vjerojatno nećeš otvoriti ovakvu temu generale.

 

Imaš za icjepat 8 metara drva, a onda možemo pričati borbene priče uz pečenu slaninu i rakiju. ;-)

 

Ajmo i ostali junaci-PTSP (bez alkohola) pripremite sjekire (10 metara za isjepat-znam da će se javiti 1-2 dragovoljca i sve me strah da ćete mi pomoći), ionako sam iscjepao, a ova tema ide pod ključ jer je bez veze.

 

Fred, ako trebaš pravnu pomoć,tu smo, a svoje razmišljanje o diverzantima i diverzijama čuvaj za sebe (pogledaj "Povratak otpisanih" ;-) ili si otvori svoju web-stranicu.

 

Ključ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija