Jump to content

prijedlog za ovrhu


lju

Preporučene objave

Znam da je ova tema bila već puno puta i da se vjerojatno svima na glavi diže kosa već od ovakvih pitanja, ali moram pitati, nemojte zamjerit :-)

 

Dakle,danas, nakon skoro godinu dana od kad sam dobila kaznu za parking koju nisam platila, stigao je prijedlog o ovrsi, bez ikakvih prethodnih opomena i sličnog, i sad ni sama nisam sigurna dal ima smisla na to uložiti prigovor, jer sam uz to i student pa nemam primanja i nije mi baš svejedno izdvojit takav iznos, pogotovo ako postoji mogućnost da se ta kazna smanji, ili da sve skupa dođe u zastaru.

koliko sam shvatila, zastara nastupa nakon 2 godine? ali od kojeg datuma? od naplate kazne ili od primitka prijedloga o ovrsi?

 

znam da s uloženim prigovorom ulazim u parnicu, ali, možda vrijedi pokušati... ili ne? :smijeh:

 

hvala unaprijed :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hm, pa, kaznu sam dobila jer nisam platila parking. to je ugovorena kazna? ili? :-) uopće se ne razumijem u to, pa ne znam.

čula sam da je Ustavni sud donio takvu odluku, ali ne znam jel ima veze što je zakon možda bio drugačiji prošle godine u 2. mj.? ili nema? ili nije bio drugačiji? :-)

 

sad sam još više zbunjena hehe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija