Jump to content

zastita privatnosti


odbojka

Preporučene objave

Na proslogodisnjoj komemoraciji za zrtve kriznog puta u Bleiburgu,

su me snimile kamere HRTa i od toga trenutka u svim njihovim

emisijama koja se bavi takvim tematikama oni objavljuju kadar u kojem se nalazim ja

a kako svjest nasih sugradjana, tolerancija je jako nisko razvijena, od toga trenutka

imam ozbiljnih problema i posljedica kako za sebe samog tako i moju obitelj.

Posto su me oni snimili bez moga znanja i taj kadar vrte bez moje suglasnosti jel

imam kakvo pravo na obranu?Ili zastitu vec narusene moje privatnosti?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete zamoliti HRT da tu snimku više ne prikazuju.

 

S obzirom da se radilo o javnom skupu, praktički je nemguće da HRT predvidi tko će sve doći i koga treba, a koga ne treba tražiti pristanak. Kako ste Vi znali da će to snimati HRT, mogli ste se jednostavno odmaknuti od kamere ili nekoga od prisutnih s HRT-a tražiti da Vam kaže gdje namjeravaju snimati. Pojavili ste se na javnom skupu gdje ste znali da je snimanje moguće, samo vjeroatno tada niste bili svjesni posljedica za koje sada tvrdite da su nastupile.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno ste u pravu, iako nisam znal da se tamo snima a nit kameru oko sebe nisam vidio.Al kaj je tu je, steta je napravljena a i doista ne znam kome se u toj ogromnoj kuci uopce mogu obratit i to ih zamolit.Onaj princip,svi te salju drugom...U svakom slucaju, ceka me jedna zanimljiva avantura s HRTom za koju se nadam da bude sa sretnim zavrsetkom za mene. :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisi gdje se i koliko često ta snimka reprizira. Pretpostavljam da je to u emisijama informativnog karaktera, pa se možete onda obratiti Uredništvu informativnog programa. U svakom slučaju to možete posalti u Ured ravnatelja, pa će oni proslijediti tamo gdje treba.

 

Budite ljubazni i zamolite ih da to više ne prikazuju jer ste zbog toga doživjeli neugodnosti. Nemojte ih napadati kao da su nešto skrivili, jer tek onda neće napraviti ništa u vašu korist.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija