Jump to content

raskid ugovora s VIP-om


prigorka

Preporučene objave

Poštovani,

zatražila sam prijevremeni raskid ugovora s VIP-om koji sam sklopila navodno na rok od 24 mjeseca. Naime, na mom primjerku ugovora nije navedeno na koje se vrijeme ugovor sklapa - što su i oni naknadno telefonski i priznali da je to naknadno nadopunjeno nakon potpisivanja ugovora. Ali sam potpisala neku izjavu gdje se navodi da sam preuzela mobitel i da prihvaćam neke uvjete (primjerak izjave nisam dobila)i govore mi da na toj izjavi isto piše da se sklapa na 24 mjesec, koje je također isto rukom napisano, koje je isto mogao naknadno nadopisati kao što je na mom ugovoru.

 

Da li ja imam pravo raskinut ugovor budući da na mom primjerku nije navedeno na koliko se sklapa ugovor, jer mi iz njihovog odjela javljaju da su oni to tako odlučili i da ako mi ne paše da ih dužim na sudu.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čuvaj svoj primjerak ugovora.

na ugovor se nesmije nakndno ništa dopisivati.

potrebno je sačiniti aneks ugovora radi mjenjanja činjeničnog stanja u ugovoru.

 

ugovor možeš raskinuti zbog bitne zablude (da je u ugovoru navedeno da je rok ugovorene usluge 24 mj. nebibio sklopljen).

ugovor raskini pismeno,preporučeno i sa povratnicom.

 

trebaš vratiti i uređaj iz ugovora (na zapisnik ili polaganjem u sudu a o polaganju obavjestiti ugovornu stranu.

 

VIP će i dalje tjrati svoje

navedeno je zbog dokaza da ne koristiš uslugu.

ako uslugu koristiš i nakon odjave trebaš platiti troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija