Jump to content

kako pronaći očevog brata??????


bubimir

Preporučene objave

Molim vas za pomoć, radi se o sljedećem.

Moj pokojni djed je prije nego se vjenčao za moju baku napravio vanbračno dijete navodno u Grohotama na Šolti. On je godinama radio kao pomorac pa je moja majka pokušaladoći preko njegove firme do podataka međutim oni kazu da ih nemogu davati, a doduše to je bilo cca. 1950. Priča se da je ta gospođa razbaštinjena te da je došla u Split i zivila u Varoši, kasnije i s nekim čovjekom s kim navodno nije imala djece. Taj očev brat je jedno vrijeme radio na brodu i kazu da se raspitivao za djeda i htio ga upoznati ali ovaj nikada nije pristao. Moj djed je navodno plaćao alimentaciju do njegove punoljetnosti. (Navodno su nakon smrti nađeni naki računi i uplatnice ali to je sve sad uništeno).

Ne znamo niti ime ni prezime te gospođe koja je umrla.

Ima li iko prijedlog kako da dođem do nekih informacija.

Pokušala sam na način da sam nasumično nazvala broj u Grohotama pa su me uputili na stariju gospođu koja se raspitivala uokolo ali je ispalo da se nitko tog slučaja ne sijeća. Molim vas za bilo kakvu pomoć.

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, pokušat ću tako iako ne znam u kojem mjestu je rođen.

Moze li se išta doznati putem interneta?

Zelim ga upoznati jer sada ja s obitelji zivim u Solinu pa se sutra moja curica moze krenuti zabavljati sa svojim rođakom ili sl, tako da ipak zelim upoznati njegovu obitelj, kakva god ona bila, naravno, ako on bude za to još uvijek zainteresiran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija