Jump to content

Raspisana potraga


KingPablo

Preporučene objave

Poštovanje,

 

Naime imam problem vezan uz prometni prekršaj iz 2008 godine.

Zaustavljen sam u Slunju i napisana mi je kazna za pretjecanje preko pune linije.

U roku od 8 dana napisao sam prigovor i uputio ga u nadležnu policijsku postaju.

U međuvremenu nisam primio nikakav odgovor(valjda su poslali ali nisam ništa dobio....)

E sad prije par dana dođe policajac na vrata i kaže da je raspisana potraga za mnom. Srećom poznajem čovjeka i kaže mi da nazovem Prekršajni Sud u Slunju te s njima razgovaram.

Danas sam to i napravio te mi gospođa kaže da se pismeno očitujem.

Šta napraviti, šta napisati...

Savjeti, prijedlozi molim Vas

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

taj prigovor si trebao poslati u policiju preporučenom poštom s povratnicom, koju imaš kao dokaz da si to zaista i poslao toga datuma i da je nadležna policijska postaja tvoj prigovor zaprimila u zakonskom roku te je isti MORALA proslijediti nadležnom Prekršajnom sudu s čime je započeo postupak protiv tebe. Dakle, il je policija samoinicijativno raspisala potragu što je malo vjerovatno ili je prekršajni sudac koji je dobio predmet koji je formiran povodom tvoga prigovora tebe nekoliko puta pismeno pozivao na raspravu kako bi ti uzeo iskaz a ti se nisi odazivao nakon čega je on raspisao potragu i prisilno dovođenje.

Pitaj toga policajca da ti pokaže taj nalog za potragom kako bi iz njega vidio o kojem sucu se radi i koji je broj tvoga predmeta.Nakon toga napiši kratki dopis gdje ćeš naznačiti broj predmeta i suca koji ga vodi i izloži svoju stranu priče i navedi adresu na koju da ti dostave poziv za raspravu.

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija