Jump to content

Promjena omjera rat-mir,dionice RVI


muchenik

Preporučene objave

Dakle 2 pitanja

Mirovina od 2007g,opća 50:50,dragovoljac,čin viši pol.narednik(stožerni narednik),status RVI 20% trajno,21 g radnog staža,43 god starosti,trenutna mirovina 4520.20kn

 

Pitanje 1.:Postupak pokretanja promjene omjera rat-mit temeljem pogoršanja bolesti u HZZMO(pravni savjetnik nedostupan već par mjeseci),za isti proces posjedujem dokumentaciju.

 

Pitanje 2.:Predano za dionice RVI 10 mj 2007(tada je bilo 2. drugostupanjsko koliko se sjećam )niti me šta traže niti me zovu,kad bi mogao očekivati išta ili provjeriti dokle je došlo(u međuvremenu sam dobio trajno).

 

Unaprijed zahvaljujem na podijeljenim iskustvima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

muchenik je napisao:

...

Pitanje 1.:Postupak pokretanja promjene omjera rat-mit temeljem pogoršanja bolesti u HZZMO(pravni savjetnik nedostupan već par mjeseci),za isti proces posjedujem dokumentaciju....

Ako je točno da posjedujete dokumentaciju za taj proces onda je jednostavno predajte na urudžbeni zapisnik PS HZMO kojoj "pripadate" s zahtjevom da se zbog pogoršanja radi novo vještačenje. Skrećem vam pozornost na činjenicu kako dokumentacija mora biti kompletna i da ne predajete zahtjev bez popunjenog obrasca 1-IN ( popunjava liječnik obiteljske medicine...). Točno što vam sve treba najjednstavnije je saznati odlaskom u PS HZMO-a...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija