Jump to content

Obrt u ronilackom turizmu


Key81

Preporučene objave

Postovanje.

Kako bi uzela u najam ronilacki centar odlucila sam otvoriti obrt. Problem je da niti u Uredu Drzavne Uprave nisu znali tocno pod koju sifru otvoriti obrt. Gospoda mi je naposlijetku preporucila slijedece: sjediste-85.51-Obrazovanje i poucavanje u podrucju sporta i rekreacije - Poduke ronilaca, 71.40.1 - Iznajmljivanje i davanje u zakup opreme za rekreaciju i sport. Buduci da bi jedna od glavnih djelatnosti trebalo biti vodenje ronioca u turizmu zapitala sam nebi li trebala biti i neka sifra sto se tice turizma, ali srdacna gospoda i kolegice nisu znale kako se postaviti u tom slucaju. Obrt sam ipak otvorila pod preporucenim siframa ali nisam sigurna dali je to bio dobar izbor.

Nadam se da ce netko imati riujesenje za mene.

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Key81 je napisao:

Postovanje.

Kako bi uzela u najam ronilacki centar odlucila sam otvoriti obrt. Problem je da niti u Uredu Drzavne Uprave nisu znali tocno pod koju sifru otvoriti obrt. Gospoda mi je naposlijetku preporucila slijedece: sjediste-85.51-Obrazovanje i poucavanje u podrucju sporta i rekreacije - Poduke ronilaca, 71.40.1 - Iznajmljivanje i davanje u zakup opreme za rekreaciju i sport. Buduci da bi jedna od glavnih djelatnosti trebalo biti vodenje ronioca u turizmu zapitala sam nebi li trebala biti i neka sifra sto se tice turizma, ali srdacna gospoda i kolegice nisu znale kako se postaviti u tom slucaju. Obrt sam ipak otvorila pod preporucenim siframa ali nisam sigurna dali je to bio dobar izbor.

Nadam se da ce netko imati riujesenje za mene.

Unaprijed zahvaljujem

 

To što ste dobili je dovoljno....vi svim osobama možete pružati svoje usluge uz naplatu, to vam je dovoljno zar ne?

 

Turističku djelatnost možete registrirati pod točno određenim uvjetima (mtu itd) Za ovo što ste naveli ne postoji niti se može izuzeti iz konteksta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija