Jump to content

HRT


edifice

Preporučene objave

Molim savjet,

HRT, odnosno odvjetnička kuća xy koja zastupa HRT pokrenula je ovršni postupak koji je postao pravovaljan i meni od plaće oduzet određeni dio.

(pazi ovo)Imao sam stan u Zagrebu koji sam prodao 2006. godine, a uvidom u papire ispada da nisam podmirio 11. i 12. mjesec 2008. godine.

Promjenio sam mjesto stanovanja, promjenio poslodavca, promjenio osobnu, imam kupoprodaji ugovor.

Po njihovom nemam pravo ni na žalbu jer je pravo na žalbu 8 dana od primitka ovršnog postupka, koji je najvjerovatnije primio i potpisao sadašnji stanar toga stana.

Nadalje, kupoprodajnim ugovorom sve "režije" pripadaju kupcu stana od dana potpisivanja ugovora, međutim za HRT pristojbu to izgleda ne vrijedi.

Sad se tu našao i jedan ured javnog bilježnika koji je to sve potpisao i sad me HRT, odvjetnički ured i javni bilježnik vozaju u krug i prebacuju s jedno na drugo.

 

Ima neko nešto pametno za predložiti, ili da se prijetim sadašnjem stanaru da mi podmiri iznos ovrhe. :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

edifice je napisao:

Molim savjet,

HRT, odnosno odvjetnička kuća xy koja zastupa HRT pokrenula je ovršni postupak koji je postao pravovaljan i meni od plaće oduzet određeni dio.

(pazi ovo)Imao sam stan u Zagrebu koji sam prodao 2006. godine, a uvidom u papire ispada da nisam podmirio 11. i 12. mjesec 2008. godine.

Promjenio sam mjesto stanovanja, promjenio poslodavca, promjenio osobnu, imam kupoprodaji ugovor.

Po njihovom nemam pravo ni na žalbu jer je pravo na žalbu 8 dana od primitka ovršnog postupka, koji je najvjerovatnije primio i potpisao sadašnji stanar toga stana.

Nadalje, kupoprodajnim ugovorom sve "režije" pripadaju kupcu stana od dana potpisivanja ugovora, međutim za HRT pristojbu to izgleda ne vrijedi.

Sad se tu našao i jedan ured javnog bilježnika koji je to sve potpisao i sad me HRT, odvjetnički ured i javni bilježnik vozaju u krug i prebacuju s jedno na drugo.

 

Ima neko nešto pametno za predložiti, ili da se prijetim sadašnjem stanaru da mi podmiri iznos ovrhe. :zao:

 

 

Vjerovatno niste odjavili HRT pretplatu kada ste prodali stan i sada vas terete za taj dug. Najbolje vam se dogovoriti sa kupcem stana da podmiri dospjeli trošak. To vam je najednostavnije. I odjavite HRT pretplatu na svoje ime na toj adresi!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija