Jump to content

Pogrešna uplata na račun PBZ


gogoknez

Preporučene objave

Pozdrav svima

 

Ispričavam se adminu ako sam pogrijesio podforum sa svojom temom, nisam znao gdje bih postavio svoje pitanje.

Imam jedan problem u vezi uplate na tekući račun u PBZ-u. 18.02. uplačivao sam na tekući račun svog oca 1500 kn za ratu kredita, ali danas kad je išao do bankomata ispostavilo se da je uplačeno samo 500 kn. Pogledam na kopiju uplatnice koju sam dobio prilikom uplate, kad na njoj piše da sam mu uplatio 500 kn, a gospođi na šalteru sam predao 1500 kn. Prilikom uplate, nisam gledao na iznos koji je upisan da je uplačeno, rekao sam gospođi 1500 kn na taj i taj račun, ona još jednom pitala jel taj iznos, ja reko da, predao novac, potpiso uplatnicu i otišao. Gospođa je najvjerojatnije krivo upisala, ne vjerujem da me baš išla namjerno zeznuti, uzet mi 1000 kn a uplatit samo 500. Zanima me ima li tko sličnih iskustava i kako da dokažem da sam dao 1500 kn za uplatu, a ne 500 koliko je uplačeno, s obzirom da je od tada prošlo tjedan dana. Postoji li kakav način da se to dokaže ili da otpišem tih 1000 kn?

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija