Jump to content

Multanova


nevenzd

Preporučene objave

molio bi pomoc, danas mi je stigla plava kuverta od PU gdje kaze da sam prije 7 mijeseci prekoracio brzinu u naselju. kretao sam se 74 km/h tamo gdje je limit 50 km/h umanjeno za 10% ispada da sam vozio 14 km/h vise od dopustene brzine.

kazna mi je 500 kn (čl. 53 st. 1)

 

kaze da je vozilo snimljeno i da ce se koristiti u sudskom postupku. dalje se trazi da dostavim podatke o identitetu osobe koja je vozila...

 

sad moje pitanje glasi: sto ako ja pojma nemam tko je vozio prije 7 mjeseci buduci da nas 3 koristi taj auto. napisao bi zalbu pa molim pomoc oko toga sto da tu navedem?

 

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nevenzd je napisao:

molio bi pomoc, danas mi je stigla plava kuverta od PU gdje kaze da sam prije 7 mijeseci prekoracio brzinu u naselju. kretao sam se 74 km/h tamo gdje je limit 50 km/h umanjeno za 10% ispada da sam vozio 14 km/h vise od dopustene brzine.

kazna mi je 500 kn (čl. 53 st. 1)

 

kaze da je vozilo snimljeno i da ce se koristiti u sudskom postupku. dalje se trazi da dostavim podatke o identitetu osobe koja je vozila...

 

sad moje pitanje glasi: sto ako ja pojma nemam tko je vozio prije 7 mjeseci buduci da nas 3 koristi taj auto. napisao bi zalbu pa molim pomoc oko toga sto da tu navedem?

 

hvala unaprijed

 

mislim da se fotografija ne može koristiti kao dokaz u sudskom postupku, odnosno kao dokaz pada u vodu ako vi pred sudom izjavite da osoba na fotografiji niste vi. žalite se i mogli bi se izvući uz nekih 150kn sudskih troškova. u mojoj obitelji je bio takav slučaj prije nekoliko godina, jedino ako se nije što promijenilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija