Jump to content

prosvjedi seljaka


1kupusar

Preporučene objave

Pozdrav pravim braniteljima,kolege branitelji ovu temu sam započeo sa tim razlogom jel mi branitelji koji smo obranili našu zemlju dragu nam Hrvatsku eto nemamo (ako nemamo HRVI) skoro nikakva prava. Pratim ovaj forum redovito i puno je problema koje nas branitelje muče a izlaza iz tih problema baš i nevidim, povlačimo se po sudovima,pred komisijam razno raznim drhtimo oče ili neče nam nešto priznati.Kolege branitelji pogledajte seljake oni se bore za svoje, a mi branitelji? Naši predsjednici udruga zar oni postoje, ministar branitelja ,on je ministar od kosorke, hoču reči nitko se nebori za nas a osoba pojedinačno nemože ništa.pitam se zašto naše udruge šute zašto oni neorganiziraju nekakve prosvjede? Mislim ako se udruge nebune zakon njima odgovara a po mom mišljenju da ovaj zakon je totalna propast za prave branitelje.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1kupusar je napisao:

Kolege branitelji pogledajte seljake oni se bore za svoje, a mi branitelji?

 

Naši predsjednici udruga zar oni postoje,

 

hoču reči nitko se nebori za nas

 

pitam se zašto naše udruge šute zašto oni neorganiziraju nekakve prosvjede?

 

Ne da samo šute udruge i predstavnici istih i ne bune se protiv odluka i mjera koje donosi naša vlada i ostali, nego šute i svi ostali branitelji i oni kojima je dobro i onima kojima nije dobro ! Svi šute.

 

Nitko se ni za koga ne bori a pogotovo nemojte biti u zabludi da se netko bori za nas branitelje, danas je takvo vrijeme da se svatko za sebe bori i da ga za drugoga nije briga ( što po meni nije dobro ).

 

Predstavnicima udruga je izgleda dobro pa se ne bune i nije ih briga, a još nisam čuo da se osnovala udruga za branitelje bez statusa HRVI-a !

 

Sretno u svakom slućaju svima :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozorno pratim ovaj Forum, posebno ovaj o onama koji smo zakasnili na svoja prava zato što smo radili. Već ima otvoreno pitanje 50 komentara i stvarno ne znam da li ima netko ideje na koji način način da se pokrenomo i pokušamo izboriti svoje.

 

Ne želim apsolutno nikoga povrijediti, ali je smiješno da ista postrojba, isti ljudi i ratni put ne vrijedi za sve isto. Ja otišao na posao, moji suborci pravnicima i u mirovinu od minimalno 4500 kn, a ja sada opća nesposobnost 2300 kn, a još uvijek tu djeca koja idu u osnovnu školu i naravno da sam revoltiran.

 

Prijatelji, ako ima netko riješenje pomozite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav pravim braniteljima,kolege branitelji ovu temu sam započeo sa tim razlogom jel mi branitelji koji smo obranili našu zemlju dragu nam Hrvatsku eto nemamo (ako nemamo HRVI) skoro nikakva prava. Pratim ovaj forum redovito i puno je problema koje nas branitelje muče a izlaza iz tih problema baš i nevidim, povlačimo se po sudovima,pred komisijam razno raznim drhtimo oče ili neče nam nešto priznati.Kolege branitelji pogledajte seljake oni se bore za svoje, a mi branitelji? Naši predsjednici udruga zar oni postoje, ministar branitelja ,on je ministar od kosorke, hoču reči nitko se nebori za nas a osoba pojedinačno nemože ništa.pitam se zašto naše udruge šute zašto oni neorganiziraju nekakve prosvjede? Mislim ako se udruge nebune zakon njima odgovara a po mom mišljenju da ovaj zakon je totalna propast za prave branitelje.Pozdrav

 

 

Čini se da određeni pojedinci pokušavaju seljačke prosvjede iskoristiti kako bi izrazili svoje nezadovoljstvo jer se osjećaju oštećeni glede ostvarenja nekih svojih (kako oni misle da imaju) braniteljskih prava te ovim putem pokušavaju javno prozvati istomišljenike na slične prosvjede.

 

Problemi koje imaju seljaci se ovdje ne mogu uspoređivati s problemima i pravima branitelja i ovaj forum nije namijenjen za takve diskusije.

 

 

Lokot.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija