Jump to content

Ovrha na motornom vozilu


slavko0512

Preporučene objave

...imam pravomoćnu i ovršnu ispravu na novčanoj tražbini ovršenika, pa me zanima budući da na žiro računu ovršenika nema novaca,a saznao sam da ima registrirano motorno vozilo na firmu (ovo ću provjeriti dopisom MUP-u) na kojoj imam pravomoćnu i ovršnu ispravu javnog bilježnika, mogu li podnijeti prijedlog za promjenu predmeta ovrhe nadležnom sudu sa novčane tražbine na motorno vozilo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...naime ovršenik je pravna osoba, a prema nekim informacijama ima registrirano motorno vozilo na firmu, što ću provjeriti u policiji, samo me zanimalo, mogu li ići sa dopisom sudu sa prijedlogom za promjenu predmeta ovrhe ili trebam podnijeti prijedlog za ovrhu na temelju ovršne isprave, jer ovršenik nije dobrovoljno izvršio svoju novčanu obvezu...unaprijed zahvaljujem na savjetu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slavko0512 je napisao:

...naime ovršenik je pravna osoba, a prema nekim informacijama ima registrirano motorno vozilo na firmu, što ću provjeriti u policiji, samo me zanimalo, mogu li ići sa dopisom sudu sa prijedlogom za promjenu predmeta ovrhe ili trebam podnijeti prijedlog za ovrhu na temelju ovršne isprave, jer ovršenik nije dobrovoljno izvršio svoju novčanu obvezu...unaprijed zahvaljujem na savjetu....

 

Ukoliko ste poslali ovrhu na naplatu na ovršenikov žiro račun, a na njemu nema novčanih sredstava tražite promjenu sredstva ovrhe sa žiro računa na motorno vozilo koje ima u vlasništvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija