Jump to content

Ponovo burza


JeleMar

Preporučene objave

Poštovani,

na početku bih zamolila stvarno nekoga tko se razumije i koji je 100% siguran da mi odgovori.

Hvala

 

Naime prošle godine sam ostala bez posla u jednoj velikoj kompaniji u 3 mjesecu, gdje sam radila preko 10 godina te sam imala pravo na primanja s burze nekih cca 300 dana (10 mjeseci). Prva 3 mjeseca mi su bila odredjena jedna primanja a drugih 7 mjeseci puno niža primanja.

 

Nakon toga odlazim na burzu 03/2009 gdje ostajem na njoj sljedeća 2 mjeseca te primam primanja za prva dva mjeseca preko burze.

 

Od početka 05/2009. se zapošljavam na odredjeno na godinu dana u novu firmu i prekidam status na burzi.

Kako mi je direktor u novoj firmi zbog manjka posla rekao da nažalost ne mogu nastaviti raditi nakon isteka od godinu dana tj; 05/2010, planiram se ponovo prijaviti na burzu dok ne pronadjem novi posao.

 

Pitanje:

Kolika primanja i koliko dugo mogu očekivati primanja od burze?

 

Kolegica s posla mi kaže da mi vrijede stari uvjeti iz stare firme tj; da mogu primati još nekih 8 mjeseci odredjeni iznos, dok djelatnica s burze kaze da se gleda samo ovaj novi posao kojeg sam radila na odredjeno godinu dana te pošto upadam u radni staž izmedju 9 mjeseci do 2 godine imam pravo samo na 3 mjeseca primanja s burze.

 

Molim da mi netko detaljno objasni što mogu očekivati da li se gleda ukupni staž ili samo radni staž u zadnjoj komaniji?

Unaprijed zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija