Jump to content

Testiranje


neon

Preporučene objave

Pozdrav,molio bih za jedan savjet.Vozilom sam srušio stupić na trotoaru i neko je prijavio policiji.Otišao sam po alat i isti popravio,tako da štete nema.Nakon 3 sata dobivam telefonski poziv da se javim policiji(nisu znali da sam stupić popravio).Izvršeno je testiranje na alkohol-neg.i na droge(nakon 3 sata i po sata) pozitivan-thc.Neslažem se sa time i ne potpisujem.Nitko me ne šalje na vađenje krvi.

U zapisniku testiranja je navedeno vrijeme kao da je testiranje obavljeno u trenutku nesreče,a u ispisu sa uređaja je vrijeme 3 sata i 30 minuta kasnije.Kazna 1000 kn za nesreču,5000 kn za vožnju pod utjecajem i 5000 kn zbog odbijanja testiranja( nisam potpisao zapisnik).Imam zapisnik i ispis uređaja sa dva različita vremena.Da li je testiranje i postupak nakon proteka više od 3 sata regularan.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru,ali ne radi se o vremenskoj grešci.Testiranje je odavljeno na drugoj lokaciji nakon preko 3 sata i telefonskog poziva da se javim.Koliki je period nakon nesreče moguče obaviti testiranje.Tko če utvrditi konzumaciju prije nesreče ili 3 sata kasnije.Osim toga za konzumaciju nakon nesreče je drugačija kazna.

Hvala.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija