Jump to content

Kazneno obilježje djela iz 330.st.2.


anonimno

Preporučene objave

Dakle, zanima me Vaše mišljenje. Optužena sam za protupravnu naplatu iz čl.330.st.2. i 5.(jer nas je navodno bilo 3). Kako mi sve to skupa zadaje ogromnu glavobolju jer nije istina, ali sam svjesna da sve to treba i dokazati, to sam malo vršljala po sudskoj praksi. Pa sam između ostalih, našla i jednu presudu Vrhovnog suda u čijem se obrazloženju jasno navodi da ovo djelo može postojati samo ako se radi o protupravnoj naplati osobnog duga. To u mom slučaju nije riječ. I sam oštećenik je u svim svojim izjavama do sada (istraga itd) jasno navodio da je on bio dužan ostaloj dvojici. što je jedina istina koju je i rekao btw. Meni je dao punomoć na prodaju jedne nekretnine na njegovo inzistiranje (tada sam bila posrednik u jednoj agenciji) i ista je prodana i novac predan ostaloj dvojici. Isti mi nije platio proviziju niti sam to od njega tražila niti se to nigdje tvrdi. Dakle, što mislite?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija