Jump to content

Hrvatske Šume - hitno


LEONARDA2002

Preporučene objave

poštovani ,

prije par dana dobio sam na adresu firme "plaćanje naknade za općekorisne funkcije šuma - opomena" (u prilogu)rok plaćanja 15 dana u kojoj se navodi dug za 2004 , 2005 , 2006 , 2007 i 2008 godinu u ukupnom iznosu 34.973,55 kuna . Molimo vas da mi odgovorite kako je moguće da nikada prije nije došla niti jedna napomena ili obavijest ili bilo što drugo da je to obavezno platiti ili da nije plaćeno .Kako je vrijeme za žalbu malo molim vas hitan odgovor : Dali se ovo mora platiti i dali ima neki rok zastare pošto nikada prije nije došla niti jedna opomena.

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

LEONARDA2002 je napisao:

poštovani ,

prije par dana dobio sam na adresu firme "plaćanje naknade za općekorisne funkcije šuma - opomena" (u prilogu)rok plaćanja 15 dana u kojoj se navodi dug za 2004 , 2005 , 2006 , 2007 i 2008 godinu u ukupnom iznosu 34.973,55 kuna . Molimo vas da mi odgovorite kako je moguće da nikada prije nije došla niti jedna napomena ili obavijest ili bilo što drugo da je to obavezno platiti ili da nije plaćeno .Kako je vrijeme za žalbu malo molim vas hitan odgovor : Dali se ovo mora platiti i dali ima neki rok zastare pošto nikada prije nije došla niti jedna opomena.

 

pozdrav

 

 

Ne znam na što čete uložiti žalbu ukoliko ste primili tek opomenu?

 

Zastara naknada za korištenje općekorisnih funkcija šuma je tri godine za svaku akotaciju zasebno jer se naknada te njene tromjesečne akontacije smatraju povremenim davanjima sukladno odredbi članka 226. stavak 1. Zakona o obveznim odnosima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija