Jump to content

spor oko prodaje kuće


antetony

Preporučene objave

dragi moji,

moja supruga je plošle godine, prodala kuću koju smo imali u jednome malome mjestu za 105000 kuna, kupac nam je isplatio na ruke 66000 kuna i stime da će mi ostatak dati ovako,ja ću podignuti 39000 kuna u škzadrugi a kupčev suprug će vraćati od 05.5,2009g, u ratam i isplatiti do 30,10.2009. g. cijeli kredit, taj kredit smo ovjerili kod javnoga bilježnika s izjavom da će u slućaju neplaćanja obreza i zatvaranja kredita do 30.10,2009,g, njegovo vozilo citroen c4 preči sa 30,10,2009 godine u moje supruge vlasništvo. i tu počinje pakao od 7 mjeseca 2009, oni više neplačaju rate, a ja pokrenem tužbu protiv njega 03.11,2009.g. sud donese odluku da me mora isplatiti a vozilo na banci, banka mu uzme vozilo u 12.mj.2009, ja sjednem na internet i na web stranicu gruntovnice tražiti njegove nekretnine i nađem da ima nekretninu u iloku, gdje je on vlasnik 1/1 s time da mu roditelji imaju pravo uživanja, te pokrenem ovrhu na kuću, sud u 2,mj 2010 donese odluku da me mora izmiriti po kreditu za petnaest dana s kamatama. jučer odem na web gruntovnice i vidim da mu je majka preminula i da je nekretnina na njegovome ocu i da je ugovor o nasljeđivanju brisan, šta da radim dali je to moguće i dali se smije neko uvesti ako mu je nekretnina na sudu dok se ne rješi sudski spor vlasnički njegov list možete vidjeti na k.č,740/2 zk ilok

tražim veliku pomoć, kupi od mene kuću ja mu pomognem da digne kredit useli u moju kuću, ja živim u djedovoj kući koja je pod hipotekom a njegova u iloku žive njegovi roditelji šta napraviti nisam više pametan, razbolio sam se skroz i psihijatar mi je propisao moditen , xsanax i neznam još šta ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija