Jump to content

posuđeni novac....


annemarie

Preporučene objave

posudila sam kolegicama novac,bez da sam išta ovjerila kod bilježnika....s time da sam jednoj od njih novac uplatila na žiro račun.Zanima me kako mogu ovjeriti taj dug i gdje na taj načina da imam pravo sjesti im na plaću pošto mi ne vraćaju na rate kako su mi obećali?Ti dugovi postoje od prije tri godine.Da li ih mogu tužiti ili za to nemam osnove?Jednoj od njih cijela obitelj zna za dug i ne bi negirali dug da ih pozovem kao svjedoke,kod ove druge osobe je druga situacija, prestala mi se javljati na telefon,čak mi ja lagala da nije ona na telefonu,a njen suprug je rekao da dug rješavam sa njom.Toj sam ženi uplatila novac na račun,ako to išta znači.S obzirom da do sad nisam ništa postigla,zanima me da li tko zna što je najbolje da učinim? :place::place::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

annemarie je napisao:

posudila sam kolegicama novac,bez da sam išta ovjerila kod bilježnika....s time da sam jednoj od njih novac uplatila na žiro račun.Zanima me kako mogu ovjeriti taj dug i gdje na taj načina da imam pravo sjesti im na plaću pošto mi ne vraćaju na rate kako su mi obećali?Ti dugovi postoje od prije tri godine.Da li ih mogu tužiti ili za to nemam osnove?Jednoj od njih cijela obitelj zna za dug i ne bi negirali dug da ih pozovem kao svjedoke,kod ove druge osobe je druga situacija, prestala mi se javljati na telefon,čak mi ja lagala da nije ona na telefonu,a njen suprug je rekao da dug rješavam sa njom.Toj sam ženi uplatila novac na račun,ako to išta znači.S obzirom da do sad nisam ništa postigla,zanima me da li tko zna što je najbolje da učinim? :place::place::place:

 

=

 

zapalila sam novac, sta sad mogu ucinit da ga vratim?

 

nema tu srece. ne mozete nista uciniti i taj novac necete nikada dobiti natrag.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija