Jump to content

darovano od 1986 ,nije ostavina


xenia

Preporučene objave

moja je majka 1986 dobila od svoje majke gradiliste na kojem je izgradena kuca di zivimo.ima darovni ugovor ovjeren i potpisan.na katasru je sve na moju majku.umro je djed ,mamin je brat spominjao da moja majka treba vratiti sve i da se i time djeli,na sto se naravno nismo obazirali jer nam je bilo suludo.umro je mamin brat i sada njegov azena i djeca potrazuju od mame da to vrati ili od njih kupi

 

jer kao mi nismo vlasici i bespravno koristimo nekretninu .mislim prica mi je totalno luda i banalna ,ali se pitam sto to mora biti za odvjetnika koji ti posalje takovu obavijest bez da provjeri navode i jos kako biljeznik moze provest ost.raspravu i to provest jer ja mislim da je napravio on to da je ona i djeca stavljena u gruntovnicu.djeda je umro prije godinu dana ,a gradiliste darovano 1986.KAKO SE POSTAVITI!!!MOZE LI SE TUZIT BILJEZNIK I ONI KOJI SU UPISALI PODATKE U GRUNTOVNICU?TUZITI SUPROTNU STRANU ZA UVREDU CASTI,BOLOVE,STRES?MOLIM HITNO POMOC!HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani!

 

 

Ispricavam se na pisanju na kompijutoru neprilagodjenom za hrvatski jezik.

 

 

Vi trebate ustati tuzbom za stjecanje vlasnistva na nekretnini dosjeloscu i darovanjem , te nesmetanim ,posjedovanjem na zakoniti nacin i koristenjem kroz razdoblje duze od 24 godine.

 

Nikome ne trebate placati nista .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mi imamo darovni ugovor po kojem je majka vlasnica , a i gradevinsku dozvolu bez koje ne bi mogli graditi da nije tako ,stoga smatram da netrebamo dokazivati vlasnistvo!nas brine kako je ona mogla uci u gruntovnicu i tamo se upisati?imamo je pravo tuziti za dusevne boli jer to nisu male stveri poigravat se necijom imovinom??hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija