Jump to content

Pauk - da li se žaliti ?


ksennija

Preporučene objave

Prije par dana pauk mi je digao auto na Borongaju. Parkiranje nije zabranjeno , ali nije bilo dosta mjesta za prolaz na pločniku.( čl.112 st3 - odluke o komunalnom redu ?) Auto sam digla, uz dosta muke, jer mi je istekla registracija. Ajde bar mi je policajac povjerovao da sam na putu na tehnički (stvarno sam bila). Platila sam kaznu od 300 kuna u zagreb parkingu i dobila uplatnicu s rokom uplate od 8 dana i mogućnost žalbe. Ali žalba ne odgađa plaćanje. Tako bar piše.

Ima li tko iskustva sa žalbama, da li je ikome upalilo? A čula sam i neke priče da mi mogu i odbiti žalbu i još naplatiti sudske troškove. I kakvo je stanje s točnim rokom uplate. Rok plaćanja mi je subota. Za kašnjenje od cca 7-8 dana naplaćuju kamate? Jer do plaće nema šanse da negdje nađem 500 kuna. :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ja bih se još nadovezao pitanjem: kak je najbolje da predam žalbu ?odnesem direktno u policiju ?dal imaju urudžbeni ured,hoću dobit potvrdu od njih da sam predao žalbu ? poslao bih s povratnicom preko pošte,ali ne bih da mi dolazi povratnica doma,jer,naravno starci ne znaju da mi je pauk dignuo auto :)

 

hvala na odg ,ako ih bude..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

milkiway je napisao:

ja bih se još nadovezao pitanjem: kak je najbolje da predam žalbu ?odnesem direktno u policiju ?dal imaju urudžbeni ured,hoću dobit potvrdu od njih da sam predao žalbu ? poslao bih s povratnicom preko pošte,ali ne bih da mi dolazi povratnica doma,jer,naravno starci ne znaju da mi je pauk dignuo auto :)

 

hvala na odg ,ako ih bude..

 

Prigovor napisati u 3 primjerka.

 

Dva predati, a na treći tražiti prijemni pečat.

 

Odgovor na prigovor će doći na kućnu adresu, neku drugu koju navedete sukladno čl. 143a Zakona o parničnom postupku ili koju ugovorite sa HP u usluzi nadoslanja pošte.

 

Dok se plate sve pristojbe ispadne jeftinije i jednostavnije platiti tu kaznu za pauka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija