Jump to content

Dostava sudskog poziva?


Miliwoy

Preporučene objave

Pozdrav,

 

ispričavam se ako je već bilo pitanje (nisam uspio naći odgovor).

 

Zanima me ako mi netko može pomoći. Naime, prije mjesec dana sam zbog sumnje u prekršaj (koji nisam počinio, te nema nikakvih dokaza) od policajaca dobio informaciju da ću dobiti poziv na sud.

 

Kako sam i na licu mjesta rekao da se mora raditi o nekoj zabuni, jer ne postoje nikakvi dokazi niti razloga da idem na sud, međutim dobio sam informaciju da ću to na sudu riješiti itd.

 

Sada... prošli je više od mjesec dana, a ja nisam nikakav sudski poziv dobio. Mene sada zanima samo postupak dostave sudskog poziva. Jer pošto radim, mene nema nikoga na adresi iz osobne nikada od 07-17h.

 

Ukoliko nikoga nema na adresi, da li poštar ostavlja nekakvu obavijest ili nešto po čemu bi znao da je pokušao dostaviti sudski poziv?

 

Samo da znam da li uopće nisu slali prijavu/poziv jer su shvatili da nema osnova, ili ja samo nisam dobio poziv jer me nema nikad doma. Da se ne bi dogodilo da saznam jednog dana da me policija traži i da imam neki sud, za koji niti ne znam?

 

Ako bi mi mogli pomoči bio bi zahvalan,

 

Lp i unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštar će vam dostaviti obavijest sa kojom možete preuzeti pošiljku u mjesnoj pošti.

 

Ukoliko je dva puta ne preuzmete, sud će naložiti policiji da vas prisilno dovede na sud.

 

Pošto niste ništa skrivili, naravno da će vas sud osloboditi odgovornosti jer oni kažnjavaju i zatvaraju samo one kojima se dokaže krivica.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru.

 

znaci, ako nisam nista dobio u postanskom sanducicu onda bi to znacilo da ni nije bilo prijave?

 

samo me to zanimalo s obzirom da mi nikog nema na adresi tijekom radnog vremena, pa da se ne bi dogodilo da mi je poštar došao uruciti poziv, a kako nikog nema, da ne bih ni znao za taj sud.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija