Jump to content

komunalni doprinos


bilosto

Preporučene objave

Imam riješenje o komunalnom doprinosu ( zadnja rata 2004. godine ). Iste godine dobivam zaključak o komunalnom doprinosu sa novim iznosom. Iste godine imam pravomoćnu presudu za povrat rente. Tražila sam prijeboj rente sa komunalnim doprinosom 2000., 2003., 2004. godine međutim do danas to nije učinjeno. Zatim dobivam 2008. godine od zavoda za izgradnju grada Zagreba opomenu odnosno ovrhu za plačanje komunalnog doprinosa. Na to im ponovno pišem da izvrše prijebog rente sa komunalnim doprinosom. Zanima me s obzirom da sam tražila prijeboj da li ja mogu sada tražiti da mi izvrše povrat rente po sudskoj presudi ? Da li je komunalni doprinos od 2004. godine bio u zastari 2008. godine kada su slali opomenu ? Smatram da su 2004. trebali izvršiti prijeboj rente sa komunalnim doprinosom kako sam i tražila pismeno. Sada oni traže na komunalni doprinos kamate što smatram da ne mogu jer su to trebali naplatiti od rente 2004.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija