Jump to content

Kazna za parkiranje


noobstyle

Preporučene objave

Molio bih pomoc u vezi kazne za parkiranje (naplati dnevne karte za parking). Nesto slicno sam jucer vidio i u potrosackom kodu na prvom programu HTV-a no ni tamo nije dan jasan odgovor niti jasno stanje stvari.

Uglavnom da ne duljim... parkirao sam automobil na oznacenom parkingu i mobitelom platio parkiranje koje je isticalo u 15:10. Naime radi osobnih razloga (ako su bitni spomenut cu ih) zaboravio sam na vrijeme produziti parking te nakon 3 odbijanja uspio sam produziti parkiranje u 15:55.

U medjuvremenu mi je naplacena dnevna karta za parking od strane komunalnog redara sa pocetkom trajanja parkiranja od 15:41. Dnevna karta naplacena mi je u iznosu od 100 kn koju jos nisam platio te imam pravo prigovora do petka.

 

Napominjem da mi je to prva kazna za parking.

Unaprijed Hvala na svakom odgovoru koji ce sadrzavati na sto da se pozovem u zalbi.

Naime smatram da mi je usluga parkiranja zaracunata dva puta sto po mojem shvacanju nikako nebi smjela biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mozda ce se nekom ciniti glupo, ali ja to radim tako da im uplatim na tu uplatnicu koju mi daju.. 14kn ili kolko je vec sat parkiranja i nikad nisam dobio nista natrag, kao opomenu ili slicno.. :kavica:

 

jos nekoliko ljudi znam koji rade istu stvar i nikad nista..

 

ako nisi uopce platio parking, onda ovo ne prolazi definitivno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Parking je placen u razdoblju od 14:10 do 15:10

 

Zaboravio sam produziti i naknadno sam se sjetio te sam tek iz 4-tog pokusaja uspio produziti parking.

Pokusavao sam jedno 20 minuta.

 

I slijedeci parking sam platio od 15:55 do 16:55

 

U medjuvremenu mi je naplacena dnevna karta. Tocnije u 15:41.

 

Dakle ti savjetujes da uplatim jedan sat parkinga na tu uplatnicu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija