Jump to content

Pravi i lažni invalidi


printing68

Preporučene objave

Dragi suborci a i oni ostali,

 

Ponukan slikama osakačenih suboraca koji su osvanuli na naslovnicama dnevnih novina te sveukupnoj katastrofalnoj situaciji u ( meni ) jedinoj nam državi, moram se zapitati gdje i kome prijaviti parazite koji maksimalno koriste prava iz zakona o pravima Hrvatskih branitelja, a da linije ratišta nisu ni vidjeli već su služili Muenchen bojne i kojekakve izmišljene postrojbe.

" SADA JE DOSTA " nisam se plašio četničkih hordi a bogami ne plašim se ni gnjida kukavičkih koji samnom nisu bili kada je trebalo. Znajte da jednog dana ljudi bez ekstremiteta neće imati šta jesti, zbog radno sposobne #OOPS#i koja je platila lažnu dokumentaciju i mirovine.

Molim kontakt institucije gdje se paraziti mogu prijaviti zajedno sa ljudima koji su im omogućili stjecanje nepripadajučih prava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Sve sto vidite i primjecujete s muljanjem oko statusa ili branitelja ili HRVI mozete i morate prijaviti u drzavno odvjetnistvo.Da smo mi svi branitelji i ovi u vlasti manje pricali a vise radili na suzbijanju te pojave nebi danas se toliko toga nagomilalo i svima nam bi danas bilo lakse,no da imamo sposobne institucije nikad nije kasno.Objavljen je kakav takav registar branitelja u javnosti pa ja tebe i sve druge branitelje pitam za koliko ste od tad prijava laznih branitelja culi.Mislim da stvari nisu tako jednostavne kako se cini :palac:

 

 

Naravno da nije depresivac kad im je država omugučila da dobiju mirovinu pa makar bili i 1 dan u uniformi kako onda nekog prijavit.

Jel normalno da isto dobiju a često i puno manje borci koji su proveli svih 5 god u ratu, i čovjek koji je bio npr 3 mjeseca.

Lik dobio status dragovoljca i to je to mirovinu od 5 ili 6 tisuća a dečki koji su ostali u hv-u i jeli govna po bosanskoj posavini, pa zatim na maslenici ,pa bljesak,pa oluja

oni su dobili znate već šta.

Dok se ratovalo po RH oni su već tada tražili svoja prava sjetite se kredita od 20 tisuća DM a sad ih gospoda ne bi ni vračala šta misliš.

Jedan veliki zajeb se dogodio nepažnjom i željom da se dođe na vlast pa sad ispaštaju svi.

Meni je nezamislivo da će uzet svima jednako tih 10 posto a ljudi propatili po logorima ,ranjavani , prošli sva ratišta ,i sad su izjednačeni s koje kakvim postrojbama kojima jedini cilj bio šta će ispeć ili popit i naravno pokrast šta se može.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija