Jump to content

dječji doplatak


rott

Preporučene objave

muku mučim sa dohodovnm cenzusom radi ostarivanja prava na dječji doplatak,molim pomoć kome da se obratim jer me zanima dali porodiljna naknada nezaposlene supruge treba ulaziti u taj famozni dohodovni cenzus ,naime supruga je nezaposlena ,imamo troje djece ,jedini sam zaposlen u obitelji i od kada ona dobiva 1663 kn naknade ,prelazi nam cenzus za otprilike 75 kn,i odbili su nam dječji doplatak i dodatak za treće dijete od 500 kuna ,sa obrazloženjem da i ta naknada ulazi u cenzus.šta da radim i tko mi može pomoći ili me uputiti u moja prava ? na mirovinskom gdje se podnose zahtjevi nemaju baš razumijevanja vrlo su škrti na informacijama..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

visnjaZ je napisao:

Nažalost, ako prelaziš dohodovni cenzus onda nemaš pravo na dječiji doplatak :-(

A porodiljna naknada se smatra dohotkom.

Evo imaš ovdje neke podatke

http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=100[/quot

 

Poštovani,

 

da li ja imam pravo na dječiji dodatek ili doplatak, ako mi je suprug u zatvoru, a ja radim i sama uzdržavam 1,5 godišnji dijete?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bettybop2 je napisao:

visnjaZ je napisao:

Nažalost, ako prelaziš dohodovni cenzus onda nemaš pravo na dječiji doplatak :-(

A porodiljna naknada se smatra dohotkom.

Evo imaš ovdje neke podatke

http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=100

 

Poštovani,

 

da li ja imam pravo na dječiji dodatek ili doplatak, ako mi je suprug u zatvoru, a ja radim i sama uzdržavam 1,5 godišnji dijete?

 

Postovana,

 

najbolje vam je nazvati direktno u HZZO, Zajina 44 gdje je ispostava koja rjesava djecje doplatke, oni ce vam najbolje moci reci.

telefon

01 4595-500

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija