Jump to content

smrt ostecenika


vanja0204

Preporučene objave

Evo ovako:

osoba koju sam prijavio zbog krađe i prijevare me optuzila putem policije za prijetnju.putem korumpiranog policajca sve je u mjesec dana stiglo na sud te sam kaznjen zbog njihove lazi i prijevare jer je cjeli slucaj izmisljen sa 6 mj. zatvora tj. 1 god uvjetnog.

naime, osoba koja me prijavila je pocinila samoubojstvo drugi dan nakon suda pa me zanima dali se postupak odbacuje ili svejedno ostaje smjestena presuda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vanja0204 je napisao:

Evo ovako:

osoba koju sam prijavio zbog krađe i prijevare me optuzila putem policije za prijetnju.putem korumpiranog policajca sve je u mjesec dana stiglo na sud te sam kaznjen zbog njihove lazi i prijevare jer je cjeli slucaj izmisljen sa 6 mj. zatvora tj. 1 god uvjetnog.

naime, osoba koja me prijavila je pocinila samoubojstvo drugi dan nakon suda pa me zanima dali se postupak odbacuje ili svejedno ostaje smjestena presuda.

 

evo još jedan nevin a osuđen. :vrti: pa kud ide ova naša država kad samo nevine osuđuje? :-o

 

pretpostavljam da si i ti osuđen bez dokaza?

 

i to sve u mjesec dana od počinjenog djela prijetnje? uh, pa to je neki brzinski sud! koji je to sud koji tako ekspresno sudi? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija