Jump to content

alkohol + škirpanje gumama


mmartino

Preporučene objave

Pozdrav,

 

nekidan me zaustavila policija, nekakon što sam izlazio s parkinga i gume su mi malo zaškripale, uz to sam i alkotestiran te sam imao 0,69 - umanjeno za 0,1 dakle 0,59 promila. Napisali su mi kaznu od 1.000 kn za alkohol te još 1.000 kn za to škripanje gumama, te mi je oduzeta vozačka na 8 dana. Što mogu napraviti da bi ublažio kaznu, barem ovu z škripanje, jer sam morao presjeći 3 trake da dođem do krajnje lijeve (na tom mjestu dozvoljeno, jer nije moguće drugačije doći do te trake)? Da li će mi žalba pomoći ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

milo_dijete je napisao:

imam nove gume i na svakom skretanju mi malo zaskripe. inace vozim ko penzic i mijenjam brzine na 2000 okretaja.

samo naprijed policijo, kaznjavajte takve

 

Na znanje maloj djeci da ne pretjerivaju:

 

Prekršajno djelo se sastoji od

 

1. Proklizavanja pogonskih kotača,

2. Postizanja najvećeg broja okretaja motora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

milo_dijete je napisao:

igla91 je napisao:

Svakodnevno slušam škripanje guma i drago mi je da su konačno nekog kaznili.Samo naprijed policijo kažnjavajte takve,još drastičnije

 

imam nove gume i na svakom skretanju mi malo zaskripe. inace vozim ko penzic i mijenjam brzine na 2000 okretaja.

samo naprijed policijo, kaznjavajte takve

 

Zanimljivo,i ja imam nove gume (obićno kupjuem najjeftinije) i nikad ne škripe u skretanju.Očito smo pomiješali lagano škripanje i divljačko skretanje s mjesta kada tragovi guma ostaju na cesti.Očito ovdje netko laže...i to jako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija