Jump to content

Ovrha ViP


miki2611

Preporučene objave

11.08.2010. sam dobila Prijedlog za ovrhu za pretplatu koju sam imala u Vip-u,a uopće ju nisam ni koristila.

Uglavnom iznos duga prema Vip-u iznosio je 545,95kn,a trošak javnog bilježnika koji mi je poslao prijedlog za ovrhu iznosi 787,20kn.

Po primitku rog istog prijedloga odmah sam uplatila vipu dug od 545,95kn, ali javnobilježničke troškove nisam.

 

Zanima me dali mogu pisati kakvu žalbu javnom bilježniku zbog tih troškova koji su veći od iznosa duga prema Vip-u?

Ukoliko ne platim te troškove šta se dalje događa s obzirom da je dugovanje Vipu podmireno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam siguran ali mislim da ćeš morati platiti i one troškove javnom bilježniku. Znam za samo jedan slučaj t-coma kada su troškovi bili veći od duga, osoba je napisala žalbu a sud ju je odbio kao neosnovanu. Bilo bi ljepo kada bi odgovorio netko od stručnjaka i mene zanima ova situacija jer se dešava sve češće a pojedini bilježnici i odvjetnici zgrču ogromnu lovu.

 

I jedan savjet za sve koji ovo čitate nemojte potpisivati nikakve ugovore za mobitele samo da bi dobili skupi uređaj, isplativije je par mjeseci štedjeti i onda ga za gotovinu kupiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija