Jump to content

Fakultet mi neželi vratiti domovnicu, rodni, svijedodzbe


mzg1

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Prije nekoliko godina sam upisao jedan fakultet (tj višu školu). Prošle godine nisam pohađao nastavu samo sam ostao upisan. Sada su mi hitno potrebni orginali mojih papira koje su oni zadržali (domovnica, rodni list, svijedodžbe o završenoj srednjoj i maturi) no gospođa u referadi mi kaže da mi nemože dat papire ako se ne ispišem. Ok, pitam ja kada se mogu ispisati, ona kaže da nema vremena za to sad da se javim za dva-tri tjedna!? A meni papiri prijeko potrebni (da ne govorim da su ti papiri potrebni em za radnu knjižicu, em za sve).

 

Molim Vas savijet kako mogu doći do svojih papira? Da li su mi ih dužni dati kada ih ja tražim? Što mi je činiti?

 

Hvala!

 

:-?:-(:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi g-dine - trebalo bi im napisati podnesak u kojim te papire trazite odmah (navedite i zasto vam trebaju odmah), a alternativno navedite da trazite da vam navedu razloge i pravne norme koje im daju za pravo da vam odbiju taj zahtjev. Naravno, podnesak urudzbirajte i zatrazite potvrdu na vasoj kopiji podneska! PO mom skromnom misljenju ne postoji niti jedan razlog da vam odbiju to sto trazite..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija