Jump to content

molim vas pomoc,lihvarska banka


MELANI001

Preporučene objave

godine 2009 sm kao trudnica dobila otkaz,i nisam vise bila u mogucnosti vracati kredit Splitskoj banci,4 mjeseca po prestanku placanja sam dobila raskid ugovora o kreditu.te da se podmiri cjelokupni iznos od 170 000 kn.Kako ja to naravno nisam mogla,nisam niti uplatila..Od tada mi se banka nije javila...Sada sam uspijela naci posao i odem u banku da vidim da li je to otislo na utuzenje i sto da radim,zelim vracati svoj dug,jer sam ga svijesno i zaduzila,no zbog okolnoti tj.otkaza nisam mogla vise placati.A oni vele meni,moj ugovor nije raskinut te da je dug porastao na jos 70 000 kuna,ja kazem da sam dobila potvrdu da je raskinut,i tada bih jod bila duzna samo tih 170 000,te da mi neznaju reci sto dalje,ali dug vise obrocno nemogu vracati,da bi to mogla morala bih prvo uplatiti tih 70 000.Neznam sto da radim placa mi je 4500 kn.Da li ce mi sjesti na cijelu placu,da li cu u zatvor zbog tog kredita.da li ce muzu uzeti placu(nismo bili u braku kada sam dizala kredit,niti mi je bio jamac,niti smo se poznavali.)kredit je bio nenamjenski uz riziko policu generali osiguranja.,bez jamca..molim vas odogovorite ,sto da radim,jako me strah svega toga,a jos i taj navodni dug od 70 000... :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako je banka otkazala kredit napraviti izračun duga(sudski vještak financijske struke).

kredit + kamate za razdoblje do isplate kredita.

u sudu otvoriti račun,sudski polog za račun banke i uplatiti

sumu koju izračuna osoba financijske struke(možete i sami ili neki poznanik)

od otvaranja sudskog pologa i stavljanja glavnice u sudski polog neidu kamate. čekati sudsko rješenje po ovrsi ako istu pokrenu.

obavjestiti banku o sudskom pologu.

banka može sudski polog dignuti.

 

koliko kredita je u pitanju

visina kamata i vrijeme za otplatu.

 

kod prijevremene otplate kredita

kamate se plaćaju za vrijeme korištenja tog kredita.

banke za prijevremenu otplatu kredita ,po otkazu,obračunavaju kamate za cijelo ugovoreno razdoblje otplate kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija