Jump to content

žele mi poslati djecu u dom


BoPi

Preporučene objave

Što mi se već događalo mogao bih napisati knjigu.No da ne zamaram ukratko:

-Supruga mi odvodi djecu kod svoje majke

-po tkz.dogovoru socijalna-majka-otac-trenutno ih viđam svaki vikend

-na sudu je u tijeku postupak povjere djece na čuvanje(2 i 5 god)

-supruga je na sva moguća vrata prikazala mene kao nasilnika prema njoj

-s 30 godina nemam nijednu prekršajnu ni kaznenu prijavu,niti bilo koji konflikt s okolinom

-lažni iskazi supruge pred službama su mi učinili izrazitu štetu(neznam kako bi se od njih obranio)

-u postupku je prisutna izrazita pristranost socijalnog radnika majci

-emocionalna povezanost oca s djecom,pogotovo starijeg djeteta je izuzetno velika i dijete teško prihvaća odvajanje od oca

-prijedlog socijalnog radnika jest kontakti djece s ocem svaki drugi vikend

-zbog izrazite pristranosti zahtjevam izuzeće soc.radnika koji je uključen u postupak

 

SOCIJALNI RADNIK MI OKOLO NAOKOLO PRIJETI "NESLUŽBENO"DA NAM DJECU MOGU POSLATI U DOM-ZBOG KAKO NAPOMINJE NAŠIH GENERACIJSKIH GENA.

 

-NAPOMINJEM:

-ja sam dijete rastavljenih roditelja,gdje je moja majka trpjela nasilje od mojeg oca

-moja supruga je kao dijete zanemarena od svojih roditelja,

također nasilje

 

DA LI MOGU TO MOJOJ DJECI UČINITI?

KAKO IH ZAŠTITITI?

 

NAPOMINJEM:

-i majka i otac ni u jednom trenutku nisu zanemarivali svoju djecu

-ja sam kao otac provodio 95% svog slobodnog vremena s njima,JA sam uspavljivao i po noći ustajao itd.

Molim vas za pomoć jer sam zabrinut za djecu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neka slobodno te "neslužbene generacijske gene" stavi na papir koji će potpisati da postanu i službeni.

I dodajte da unaprijed zahvaljujete što vam je spreman učiniti toliku uslugu, jer je najkraći put da dobije po nosu i postane ogledni primjerak što soc. radnik preko usta ne smije provaliti, jer je... ...educiran, stručan i nadasve imun na generalizacije folklorne prirode, dobrobit konkretnog djeteta mu je središte rada, ne igra se psihologa ili psihijatra, te mu je stručan i profesionalan pristup srednje ime radnog mjesta za koje prima plaću. Osim možda ako to sve skupa... nije.

:namiguje:

 

Ovakav razgovor kakav prenosite je... (nije baš primjereno da moderator koristi ##rječnik, jelda?)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Od srca ti hvala.

Kao roditelj sam se trudio dati sve od sebe da očuvam obitelj i zaštitim djecu.Obitelj nisam uspio očuvati,ali djecu nastojim štititi i dalje.

Mjesecima se sa soc.službama natežem i ta borba i dalje traje i usta mi se zatvaraju svugdje kao da sam već osuđen.

Zadnji istup socijalnog radnika me zgrozio,zaprepastio.

Strašna je činjenica kome su prepuštena naša djeca u takvim situacijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BoPi je napisao:

-prijedlog socijalnog radnika jest kontakti djece s ocem svaki drugi vikend

Gdje su radni dani tijekom svakog tjedna, neophodni radi uspostave kontinuiteta, s pozornošću da nije djetetu najprimjerenije da prođe cijeli tjedan kamoli skoro dva između, osim ako je neizbježno radi udaljenosti mjesta življenja i nema drugih mogućnosti? Bladganima i državnim praznicima? Itd.

S druge strane, da se smatra da bi djecu trebalo zaštititi (doduše, ne temeljem "generacijskih gena"), u lakšem slučaju bi susreti i druženja bili predloženi uz nadzor, u težem zabrana...

BoPi je napisao:

Zadnji istup socijalnog radnika me zgrozio,zaprepastio.

Možda je odgovor u reakciji na ovo:

BoPi je napisao:

-zbog izrazite pristranosti zahtjevam izuzeće soc.radnika koji je uključen u postupak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u zahtjevu za izuzeće socijalnog radnika, genetičara-amatera, osim što ćete navesti da Vam prijeti, obvezno navedite njegovu "stručnu" opservaciju o nasljeđivanju :zao::-x

 

...javila se već ovdje korisnica koju su na CZSS-u uvjeravali da je majka djeteta hepatitis B zaradila pijući coca-colu, ali ovo je ipak za stupanj "jača" provala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

socijalni radnici su generalno polupismeni zločinci, uglavnom zbog "minulog rada " na rješavanju obiteljske problematike. Vrhunac apsurda su tzv. psiholozi, koji pojma nemaju o uzrocima poremećenog ljudskog ponašanja, o psihodinamici osoba u obiteljskoj vezi, a samim tim nemaju ama baš nikavo rješenje u poslu kojim se bave, niti mogu imati ikakav konstruktivan prijedlog...

 

Pravnici, povampireni moći i silništvom, koje im vlast ( vidi dolje!!!!op. bigfoot ), koriste najniže metode ucjene, prijetnje i ispiranja mozga, kako bi jednu od stranka u postupku rastve braka doveli u inferiornu poziciju, nabili osjećaj nepostojeće krivnje i ispunili nezdrave i nestručne obrasce rješavanja sukoba unutar obitelji koje su im naturili ( teško svinju natjerati u blato ).

 

Eto, vi imate genetičara amatera, ja sam upoznao povijesničara amatera profašističke orijentacije ( "...ja mislim da Hrvati u ovom ratu nisu mogli počiniti ratne zločine.." )

 

Da pojasnim ono o moći i silništvu; skandalozno je da ministar policijE na TV izjavljuje da će u slučajevima obiteljskog nasilja dati nalog policiji da ne poštuje Zakon o policiji....Skandalozno je da se medijski prostor afirmativno daje bolesnoj Nevi Tolle, koja odašilje poruke mržnje i diskriminacije ...Skandalozno je je jedan dnevni list predlaže za ministricu unutrašnjih poslova zbog njezine "gorljivosti", pod još sandaloznijim objašnjenjem da je mrze "patrijahalni". Skandalozno je da predsjednica vlade kaže..." u ovoj Hrvatskoj obiteljski nasilnici ( ????? tko??? samo muškarci...??? čime i kako dokazani nasilnici ???) ne mogu biti, ministri, državni službenici..pa i novinari..."

 

Niti Hitler nije bio tako eksplicitan govoreći o ljudskim pravima Židova, homoseksualaca i psihotičnih.

 

 

..nego da se vratimo na temu...BoP, a da vi provjerite da vam supruga nema granični poremećaj osobnosti (BPD), ima tu dosta elemenata, znakova i sumnjivih postupaka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija