Jump to content

prekoračenje od 19km/h u naselju


wendor

Preporučene objave

Pozdrav svima.

 

Vozio sam 19km/h (nakon što se odbije 10% tolerance).

Nisu me zaustavili, dosla mi je pismena obavjest (nakon 3mj) da ispunim podatke o vozaču.

 

1) kolika je kazna? :D

2) da li se isplati žalit na loše materijalno stanje, i kada to napraviti? odmah ili kad mi posalju poziv na prekršajni sud?

3) da li ću na sudu (kad me pozovu) vidjeti dokaz ili mi g nisu ni dužni pokazati?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Za brzinu 500 a za ne davanje vjerodostojne informacije od 2.000 do 5.000 kuna.

 

2. Da ako za to imate dokaza. Može se prigovoriti samo na prekršajni nalog - ne na obavijest.

 

3. Dokaz će biti sastavni dio predmeta. Možete ga vidjeti i sud mora stvoriti tehničku mogućnost ga prikazati, ako je dokaz u elektronskom obliku. Okrivljenik uvijek ima pravo uvida u dokaze koji ga terete.

 

Što se tiče vjerodostojne informacije, stavovi suda su različiti, ime i prezime sa datumom rođenja neke osobe je uvijek vjerodostojna informacija, dakle razmislite malo, probudite maštu i izvući će te se bez po muke, ali o ovom zadnjem neću javno u detalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija